Tootja: Sony
Mudel: XQBE52C2B.EEAC
EAN: 4589771645345
Sony Xperia XQBE52C2B.EEAC. Ekraani diagonaal: 16,5 cm (6.5"), Ekraani resolutsioon: 3840 x 1644 pikslit, Kuvamise tüüp: OLED-ekraan. Protsessori sagedus: 2,8 GHz, Protsessori perekond: Qualcomm Snapdragon, Protsessori mudel: 888. RAM-i maht: 12 GB, Sisemine mälumaht: 512 GB. Tagakaamera resolutsioon (numbriline): 12 MP, Tagumise kaamera tüüp: Kolmekordne kaamera (Triple camera). SIM-kaardi võimekus: Hybrid Dual SIM. Installitud operatsioonisüsteem: Android 11. Aku mahutavus: 4500 mAh. Toote värv: Must. Kaal: 211 g
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Tarkvara | |
| Platvorm | Android |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android 11 |
| Google'i rakendused | Google Cast |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 16,5 cm |
| Ekraani resolutsioon | 3840 x 1644 pikslit |
| Ekraani kuju | Lame |
| Kuvamise tüüp | OLED-ekraan |
| Ekraani klaasi tüüp | Corning Glass |
| Gorilla Glass versioon | Gorilla Glass Victus |
| Loomulik kuvasuhe | 21:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 120 Hz |
| HDR-toega | |
| Võrgustumine | |
| SIM-kaardi võimekus | Hybrid Dual SIM |
| Mobiilsidevõrgu põlvkond | 5G |
| SIM-kaardi tüüp | NanoSIM |
| 4G-standardid | LTE-TDD & LTE-FDD |
| WiFi | |
| WiFi-standardid | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | |
| Bluetoothi versioon | 5.2 |
| aptX tehnoloogia | |
| Toetatud 3G-sagedused | 800,850,900,1700,2100 MHz |
| NFC-tehnoloogia | |
| Kaamera | |
| Tagumise kaamera tüüp | Kolmekordne kaamera (Triple camera) |
| Teise tagakaamera sensori suurus | 1/29 " |
| Tagakaamera resolutsioon (numbriline) | 12 MP |
| Teise tagumise kaamera resolutsioon (numbriline) | 12 MP |
| Kolmanda tagakaamera resolutsioon | 12 MP |
| Teise tagumise kaamera ava number | 2,4 |
| Kolmanda tagakaamera avaarv | 2,2 |
| Tagakaamera hetkelise vaatevälja (FOV) nurk | 85 ° |
| Teise tagakaamera hetkelise vaatevälja (FOV) nurk | 48 ° |
| Kolmanda tagakaamera nägemisvälja (FOV) nurk | 124 ° |
| Tagakaamera fookuskaugus | 2,4 cm |
| Teise tagakaamera fookuskaugus | 5 cm |
| Kolmanda tagakaamera fookuskaugus | 1,6 cm |
| Kaamera tüüp | Üks kaamera |
| Esikaamera sensori suurus | 1/4 " |
| Esikaamera resolutsioon (numbriline) | 8 MP |
| Eesmise kaamera ava number | 2 |
| Esikaamera hetkelise vaatevälja (FOV) nurk | 78 ° |
| Tagakaamera välk | |
| Anduri tüüp | Exmor RS |
| Automaatfookus | |
| Pildistabilisaator | |
| Geomärgistamine | |
| Taimer | |
| Disain | |
| Toote kuju | Tulp |
| Toote värv | Must |
| Rahvusvahelise kaitse (IP) kood | IPX5, IPX8 |
| Kaitseomadused | Tolmukindel, Veekindel |
| Salvesti | |
| RAM-i maht | 12 GB |
| Sisemine mälumaht | 512 GB |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSDXC |
| Maksimaalne mälukaardi suurus | 1000 GB |
| Aku | |
| Aku mahutavus | 4500 mAh |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 211 g |
| Laius | 72 mm |
| Sügavus | 8,9 mm |
| Kõrgus | 166 mm |
| Navigeerimine | |
| GPS | |
| GPS (satelliit) | |
| BeiDou | |
| GLONASS-süsteem | |
| Galileo | |
| Protsessor | |
| Protsessori sagedus | 2,8 GHz |
| Protsessori perekond | Qualcomm Snapdragon |
| Protsessori mudel | 888 |
| Sõnumite saatmine | |
| Lühisõnumiteenus (SMS) | |
| Multimeedium-sõnumiteenus (MMS) | |
| Toimimine | |
| Videokõne | |
| Kiirlaadimine | |
| Traadita laadimine | |
| Kiirlaadimise tehnoloogia | Adaptive Fast Charging |
| Sõrmejäljelugeja | |
| Häälvalimine | |
| Häälkäsklused | |
| Värinaalarm | |
| Pesad & liidesed | |
| USB port | |
| USB-pistmiku tüüp | USB tüüp-C |
| USB versioon | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Kõrvaklappide ühenduvus | 3,5 mm |
| Tellimus | |
| Tellimuse tüüp | Liitumislepinguta |
| Muud funktsioonid | |
| Puutetundlik ekraan | |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85171300 |
| Multimeedia | |
| Helisüsteem | Dolby Atmos |
| Toetatud audioformaadid | AAC-ELD, AAC-LC, ALAC, AMR-NB, AMR-WB, DSD, FLAC, MIDI, MP3, MP4, OPUS, PCM, Vorbis, eAAC+ |
| Toetatud videoformaadid | H.263, H.264, H.265, MPEG4, VP8, VP9 |