Tootja: Sony
Mudel: 1312-3901
EAN: 7311271603498
Sony Xperia XA2 Ultra. Ekraani diagonaal: 15,2 cm (6"), Ekraani resolutsioon: 1920 x 1080 pikslit. Protsessori perekond: Qualcomm Snapdragon, Protsessori mudel: 630. RAM-i maht: 4 GB, Sisemine mälumaht: 32 GB. Tagakaamera resolutsioon (numbriline): 23 MP, Tagumise kaamera tüüp: Üks kaamera. Aku mahutavus: 3580 mAh. Toote värv: Must. Kaal: 221 g
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Sony Xperia XA2 Ultra 15,2 cm (6") 4G USB tüüp-C 4 GB 32 GB 3580 mAh Must | €602.89 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Tarkvara | |
| Platvorm | Android |
| Rakenduste jaotusplatvorm | Google Play |
| Google'i rakendused | Google Maps, Google Play, YouTube |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 15,2 cm |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 pikslit |
| Ekraani klaasi tüüp | Gorilla Glass |
| Puutetehnoloogia | Mitmikpuude |
| Puutetundliku ekraani tüüp | Mahtuvustajur |
| Sekundaarne ekraan | |
| Kaamera | |
| Tagumise kaamera tüüp | Üks kaamera |
| Tagakaamera resolutsioon (numbriline) | 23 MP |
| Tagumise kaamera ava number | 2 |
| Digitaalne suum | 5 x |
| Kaamera tüüp | Kahepoolne kaamera |
| Esikaamera resolutsioon (numbriline) | 16 MP |
| Teise kaamera resolutsioonid (arvuline) | 8 MP |
| Tagakaamera välk | |
| Välgu tüüp | LED |
| Optilise sensori suurus | 25,4 / 2,3 mm |
| Maksimaalne kaadrisagedus | 120 fps |
| Videosalvestusrežiimid | 2160p |
| Automaatfookus | |
| Suumi võimekus | |
| Näotuvastus | |
| ISO-tundlikkus | 3200, 6400, 12800 |
| Videosalvestus | |
| Pildistabilisaator | |
| Öörežiim | |
| Geomärgistamine | |
| Taimer | |
| Naeratuse tuvastus | |
| Võrgustumine | |
| Mobiilsidevõrgu põlvkond | 4G |
| SIM-kaardi tüüp | NanoSIM |
| 2G-standardid | Edge, GPRS, GSM |
| 3G-standardid | HSPA+, UMTS |
| 4G-standardid | LTE |
| WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| Bluetooth-profiilid | A2DP |
| Jagamine (modemi režiim) | |
| NFC-tehnoloogia | |
| Disain | |
| Toote kuju | Tulp |
| Toote värv | Must |
| Salvesti | |
| RAM-i maht | 4 GB |
| Sisemine mälumaht | 32 GB |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSDXC |
| Maksimaalne mälukaardi suurus | 256 GB |
| USB-massmälu | |
| Aku | |
| Aku mahutavus | 3580 mAh |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 221 g |
| Laius | 80 mm |
| Sügavus | 9,5 mm |
| Kõrgus | 163 mm |
| Navigeerimine | |
| GPS | |
| Assisted GPS (A-GPS) | |
| GPS (satelliit) | |
| GLONASS-süsteem | |
| WiFi-positsioneerimine | |
| Sõnumite saatmine | |
| Lühisõnumiteenus (SMS) | |
| Multimeedium-sõnumiteenus (MMS) | |
| Kohene sõnumivahetus (IM) | |
| Reaalajasuhtlus | |
| Pesad & liidesed | |
| USB port | |
| USB-pistmiku tüüp | USB tüüp-C |
| Kõrvaklappide ühenduvus | 3,5 mm |
| Toimimine | |
| Kiirlaadimine | |
| Sõrmejäljelugeja | |
| Lennurežiim | |
| Valjuhääldi | |
| Mikrofoni vaigistamine | |
| Kontaktigruppide tugi | |
| Taustapildid | Taustapilt |
| Isikliku info haldur (PIM) | Äratuskell, Kalkulaator, Kalender, Sündmuste meeldetuletus, Märkmed, Tööde nimekiri |
| Isikustamine | Ikoonid, Menüü, Otseteed |
| Värinaalarm | |
| Tellimus | |
| Tellimuse tüüp | Liitumislepinguta |
| Multimeedia | |
| FM-raadio | |
| Protsessor | |
| Protsessori perekond | Qualcomm Snapdragon |
| Protsessori mudel | 630 |
| Muud funktsioonid | |
| Puutetundlik ekraan | |
| Andurid | |
| Lähedussensor | |
| Kiirendusmõõtur | |
| Ümbritseva valguse andur | |
| Güroskoop | |
| Näidusensor | |
| Pakendi sisu | |
| Kiirstardi juhend | |
| Kõnede haldamine | |
| Konverentskõne | |
| Helistaja ID | |
| Ootel kõne | |
| Kiirvalimine | |
| Kõnesuunamine | |
| Kõnetaimer | |
| Ootel kõne | |