Tootja: Sony
Mudel: XQCQ54C0B.EEAC
EAN: 4589771647431
Sony Xperia X5 IV 5G nutitelefon on varustatud uusima tehnoloogiaga ning sportliku ja stiilse kujundusega. Telefonil on suur 15,5 cm (6,1 ") OLED-ekraan, mis pakub erksaid värve ja kristallselgeid pilte. Telefon töötab kiire 8. generatsiooni Snapdragon protsessoriga, pakkudes uskumatult kiiret jõudlust igapäevaseks kasutamiseks.
Telefonis on 8 GB põhimälu ja 128 GB sisemälu, mis pakub piisavalt ruumi kõikide teie failide, meediumi ja rakenduste jaoks. Tänu microSDXC mälukaardiga laiendatavale mälumahule kuni 1000 GB saate oma mälumahtu veelgi suurendada. Telefonis on eelinstallitud uusim Android 12 opertasioonisüsteem, mis pakub sujuvat ja katkematut kasutajakogemust.
Püsi oma lähedastega ühenduses, olenemata sellest, kus viibite, tänu telefoni topelt-SIM-kaardi ja 5G võrgu ühilduvusele. Wi-Fi 6 (802.11ax) ja Bluetooth 5.2 tehnoloogiad pakuvad kiiret ja usaldusväärset ühenduvust, samas kui aptX tehnoloogia tagab kvaliteetse heli.
Telefonil on kolmekordne kaamerasüsteem, mis võimaldab kõiki hetki vapustavas kvaliteedis jäädvustada. Kaamerasüsteem koosneb 12-megapikslisest tagakaamerast ja 12-megapikslisest esikaamerast, mis võimaldavad nii fantastilisi fotosid kui ka videoid igas valgusolukorras. Telefoni autofokuseerimise ja maksimaalse kaadrisageduse kuni 120 fps funktsioonide abil saate igat hetke hõlpsalt jäädvustada.
Sony Xperia X5 IV 5G nutitelefonil on võimas 5000 mAh aku, mille tööaega on pikendatud tänu võimsale akule. Telefoni kaitseb Gorilla Glass Victus tehnoloogia tugevuse tagamiseks. Kiirlaadimise tehnoloogia tagab tõhusa režiimi uuendamiseks telefonile kiire laadimise. Saate käesoleva funktsioonidega rikka ja stiilse nutitelefoni kätte saada ja kogeda mobiiltehnoloogia tulevikku.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Sony Xperia X5 IV 5G 128GB D.Sim - Black 15,5 cm (6.1") Kaksik-SIM Android 12 USB tüüp-C 8 GB 5000 mAh Must | €1577.53 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 15,5 cm |
| Ekraani resolutsioon | 2520 x 1080 pikslit |
| Ekraani kuju | Lame |
| Kuvamise tüüp | OLED-ekraan |
| Ekraani klaasi tüüp | Gorilla Glass |
| Gorilla Glass versioon | Gorilla Glass Victus |
| Loomulik kuvasuhe | 21:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 120 Hz |
| Tarkvara | |
| Platvorm | Android |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android 12 |
| Google'i rakendused | Google Cast |
| Võrgustumine | |
| SIM-kaardi võimekus | Kaksik-SIM |
| Mobiilsidevõrgu põlvkond | 5G |
| SIM-kaardi tüüp | NanoSIM + eSIM |
| WiFi | |
| WiFi-standardid | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | |
| Bluetoothi versioon | 5.2 |
| aptX tehnoloogia | |
| Bluetooth-profiilid | LDAC |
| Toetatud 3G-sagedused | 800,850,900,1700,1900,2100 MHz |
| NFC-tehnoloogia | |
| Kaamera | |
| Tagumise kaamera tüüp | Kolmekordne kaamera (Triple camera) |
| Teise tagakaamera sensori suurus | 1/3.5 " |
| Tagakaamera sensori suurus | 1/1.7 " |
| Kolmas tagumise kaamera anduri mõõt | 1/2.5 " |
| Tagakaamera resolutsioon (numbriline) | 12 MP |
| Teise tagumise kaamera resolutsioon (numbriline) | 12 MP |
| Kolmanda tagakaamera resolutsioon | 12 MP |
| Tagumise kaamera ava number | 1,7 |
| Teise tagumise kaamera ava number | 2,4 |
| Kolmanda tagakaamera avaarv | 2,2 |
| Tagakaamera hetkelise vaatevälja (FOV) nurk | 82 ° |
| Teise tagakaamera hetkelise vaatevälja (FOV) nurk | 40 ° |
| Kolmanda tagakaamera nägemisvälja (FOV) nurk | 124 ° |
| Tagakaamera fookuskaugus | 2,4 cm |
| Teise tagakaamera fookuskaugus | 6 cm |
| Kolmanda tagakaamera fookuskaugus | 1,6 cm |
| Kaamera tüüp | Üks kaamera |
| Esikaamera sensori suurus | 1/2.9 " |
| Esikaamera resolutsioon (numbriline) | 12 MP |
| Eesmise kaamera ava number | 2 |
| Esikaamera hetkelise vaatevälja (FOV) nurk | 83 ° |
| Anduri tüüp | Exmor RS |
| Maksimaalne kaadrisagedus | 120 fps |
| Automaatfookus | |
| Toetatud kaamera pildivormingud | JPEG |
| Toetatud kaamera videovormingud | H.264 |
| Disain | |
| Toote kuju | Tulp |
| Toote värv | Must |
| Rahvusvahelise kaitse (IP) kood | IPX8, IP6X |
| Salvesti | |
| RAM-i maht | 8 GB |
| Sisemine mälumaht | 128 GB |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSDXC |
| Maksimaalne mälukaardi suurus | 1000 GB |
| Aku | |
| Aku mahutavus | 5000 mAh |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 172 g |
| Laius | 67 mm |
| Sügavus | 8,2 mm |
| Kõrgus | 156 mm |
| Pakendi laius | 92 mm |
| Pakendi sügavus | 190 mm |
| Pakendi kõrgus | 26 mm |
| Pakendi kaal | 304 g |
| Navigeerimine | |
| GPS | |
| GPS (satelliit) | |
| BeiDou | |
| GLONASS-süsteem | |
| Galileo | |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | |
| Pesad & liidesed | |
| USB port | |
| USB-pistmiku tüüp | USB tüüp-C |
| USB versioon | USB 3.2 Gen 2x2 |
| Kõrvaklappide ühenduvus | 3,5 mm |
| Toimimine | |
| Kiirlaadimine | |
| Traadita laadimine | |
| Kiirlaadimise tehnoloogia | Power Delivery |
| Sõrmejäljelugeja | |
| Päritoluriik | Hiina |
| Protsessor | |
| Protsessori perekond | Qualcomm Snapdragon |
| Protsessori mudel | 8 Gen 1 |
| Tehnilised andmed | |
| Automaatne kaupade klassifitseerimise jälgimise süsteem (CCATS) | 8517130000 |
| Multimeedia | |
| Toetatud audioformaadid | AAC+, AAC-ELD, AAC-LC, AAC-LD, AMR-NB, AMR-WB, FLAC, MIDI, MP3 |
| Toetatud videoformaadid | H.263, H.264, H.265, MPEG4, VP8, VP9 |