Tootja: Sony
Mudel: 1320-4898
EAN: 7311271630777
Sony Xperia 5. Ekraani diagonaal: 15,5 cm (6.1"), Ekraani resolutsioon: 1080 x 2520 pikslit, Kuvamise tüüp: OLED-ekraan. Protsessori perekond: Qualcomm Snapdragon, Protsessori mudel: 855. RAM-i maht: 6 GB, Sisemine mälumaht: 128 GB. Tagakaamera resolutsioon (numbriline): 12 MP, Tagumise kaamera tüüp: Kolmekordne kaamera (Triple camera). Installitud operatsioonisüsteem: Android 9.0. Aku mahutavus: 3140 mAh. Toote värv: Must. Kaal: 164 g
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 15,5 cm |
| Ekraani resolutsioon | 1080 x 2520 pikslit |
| Ekraani kuju | Lame |
| Kuvamise tüüp | OLED-ekraan |
| Ekraani klaasi tüüp | Gorilla Glass |
| Gorilla Glass versioon | Gorilla Glass 6 |
| Loomulik kuvasuhe | 21:9 |
| Puutetehnoloogia | Mitmikpuude |
| HDR-toega | Jah |
| Puutetundliku ekraani tüüp | Mahtuvustajur |
| Tarkvara | |
| Platvorm | Android |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android 9.0 |
| Rakenduste jaotusplatvorm | Google Play |
| Google'i rakendused | Google Maps, Google Play |
| Kaamera | |
| Tagumise kaamera tüüp | Kolmekordne kaamera (Triple camera) |
| Teise tagakaamera sensori suurus | 1/3.4 " |
| Tagakaamera sensori suurus | 1/2.6 " |
| Tagakaamera resolutsioon (numbriline) | 12 MP |
| Teise tagumise kaamera resolutsioon (numbriline) | 12 MP |
| Kolmanda tagakaamera resolutsioon | 12 MP |
| Tagumise kaamera ava number | 1,6 |
| Teise tagumise kaamera ava number | 2,4 |
| Kolmanda tagakaamera avaarv | 2,4 |
| Tagakaamera eraldusvõime | 1,4 µm |
| Teise tagakaamera eraldusvõime | 1 µm |
| Kolmanda tagakaamera pikslisuurus | 1 µm |
| Optiline suum | 2 x |
| Digitaalne suum | 5 x |
| Kaamera tüüp | Üks kaamera |
| Esikaamera sensori suurus | 1/4 " |
| Esikaamera resolutsioon (numbriline) | 8 MP |
| Eesmise kaamera ava number | 2 |
| Esikaamera eraldusvõime | 1,12 µm |
| Tagakaamera välk | Jah |
| Välgu tüüp | LED |
| Video salvestamise resolutsioon (maksimaalne) | 3840 x 2160 pikslit |
| Videosalvestusrežiimid | 1080p, 2160p |
| Automaatfookus | Jah |
| Videosalvestus | Jah |
| Videostabilisaator | Jah |
| Pildistabilisaator | Jah |
| Geomärgistamine | Jah |
| Võrgustumine | |
| Mobiilsidevõrgu põlvkond | 4G |
| SIM-kaardi tüüp | NanoSIM |
| 2G-standardid | Edge, GPRS, GSM |
| 3G-standardid | HSPA+, UMTS |
| 4G-standardid | LTE |
| WiFi | Jah |
| WiFi-standardid | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| 2G-sagedusalad (primaarne SIM) | 850,900,1800,1900 MHz |
| Jagamine (modemi režiim) | Jah |
| NFC-tehnoloogia | Jah |
| Disain | |
| Toote kuju | Tulp |
| Toote värv | Must |
| Rahvusvahelise kaitse (IP) kood | IP65, IP68 |
| Salvesti | |
| RAM-i maht | 6 GB |
| Sisemine mälumaht | 128 GB |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSDXC |
| Maksimaalne mälukaardi suurus | 512 GB |
| USB-massmälu | Jah |
| Aku | |
| Aku mahutavus | 3140 mAh |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 164 g |
| Laius | 68 mm |
| Sügavus | 8,2 mm |
| Kõrgus | 158 mm |
| Navigeerimine | |
| GPS | Jah |
| Assisted GPS (A-GPS) | Jah |
| GPS (satelliit) | Jah |
| GLONASS-süsteem | Jah |
| Elektrooniline kompass | Jah |
| WiFi-positsioneerimine | Jah |
| Sõnumite saatmine | |
| Lühisõnumiteenus (SMS) | Jah |
| Multimeedium-sõnumiteenus (MMS) | Jah |
| Kohene sõnumivahetus (IM) | Jah |
| Reaalajasuhtlus | Jah |
| Jah | |
| Tekstiennustuse süsteem | Jah |
| Pesad & liidesed | |
| USB port | Jah |
| USB-pistmiku tüüp | USB tüüp-C |
| USB versioon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Toimimine | |
| Traadita laadimine | Ei |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Mikrofoni vaigistamine | Jah |
| Taustapildid | Taustapilt |
| Lennurežiim | Jah |
| Valjuhääldi | Jah |
| Kontaktigruppide tugi | Jah |
| Isikustamine | Ikoonid, Menüü |
| Isikliku info haldur (PIM) | Äratuskell, Kalkulaator, Kalender |
| Värinaalarm | Jah |
| Protsessor | |
| Protsessori perekond | Qualcomm Snapdragon |
| Protsessori mudel | 855 |
| Muud funktsioonid | |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Andurid | |
| Kiirendusmõõtur | Jah |
| Ümbritseva valguse andur | Jah |
| Lähedussensor | Jah |
| Güroskoop | Jah |
| Näidusensor | Jah |
| Halli tajur | Jah |
| Pakendi sisu | |
| AC-adapter kaasa arvatud | Jah |
| Kiirstardi juhend | Jah |
| Juhend | Jah |
| Kaablid kaasa arvatud | USB tüüp-C |
| Kõnede haldamine | |
| Konverentskõne | Jah |
| Kiirvalimine | Jah |
| Ootel kõne | Jah |
| Helistaja ID | Jah |
| Kõnesuunamine | Jah |
| Ootel kõne | Jah |
| Kõnetaimer | Jah |
| Multimeedia | |
| Helisüsteem | Dolby Atmos |
| Toetatud audioformaadid | AAC, AAC+, ALAC, AMR-NB, AMR-WB, DSD, FLAC, LPCM, MIDI, MP3, OPUS, PCM, Vorbis, WMA |
| Toetatud videoformaadid | H.263, H.264, H.265, VP8, VP9 |
| Toetatud pildivormingud | ARW, BMP, CR2, DNG, GIF, HEIF, JPEG, NEF, ORF, PEF, PNG, RW2, WBMP, WEBP |