Tootja: Samsung
Mudel: SM-M336BZNGEUE
EAN: 8806094179859
Samsung Galaxy SM-M336B/DS on nutitelefon, mida toodab Samsung, tuntud elektroonikafirma. See nutitelefon kuulub kategooriasse "Nutitelefonid" ja pakub mitmeid kasulikke omadusi.
Samsung Galaxy SM-M336B/DS-l on mitu kaamerat, sealhulgas tagakaamera 50 MP resolutsiooniga ja esikaamera 8 MP resolutsiooniga. Kaamera omadused hõlmavad digitaalset suumi, automaatset fookust ja võimalust salvestada videosid maksimaalse resolutsiooniga 3840 x 2160 pikslit. Nutitelefonil on ka LED-välklamp tagakaameral.
Sellel nutitelefonil on Android platvorm, mis tagab sujuva ja intuitiivse kasutajakogemuse. Selles on ka kiire 6 GB RAM ja 128 GB sisemälu, mis võimaldavad salvestada palju fotosid, videoid ja rakendusi.
Samsung Galaxy SM-M336B/DS-l on suur 16,8 cm (6.6-tolline) TFT-ekraan, mille eraldusvõime on 1080 x 2408 pikslit. Puutetundliku ekraani tüüp on mahtuvuslik, mis tagab sujuva ekraanireageerimise.
Nutitelefonil on WiFi-ühendus, optimaalne Bluetoothi versioon 5.1 ning toetus 3G- ja 4G-võrkudele. Sellel on ka NFC-tehnoloogia, mis võimaldab kiiret ja mugavat traadita ühendust teiste seadmetega.
Samsung Galaxy SM-M336B/DS on kerge ja kompaktne, kaaludes ainult 198 g ja mõõtmetega 165,4 x 76,9 x 8,4 mm. See nutitelefon on saadaval pruuni värvi korpuses, mis annab sellele stiilse ja elegantse välimuse.
Aku mahutavus on 5000 mAh, mis tagab pika kasutusaja ühe laadimisega. Nutitelefonil on eemaldamatu aku ja erinevad energiasäästurežiimid, mis aitavad pikendada aku kasutusiga.
Samsung Galaxy SM-M336B/DS-l on ka mitmed täiendavad funktsioonid, sealhulgas GPS-süsteem, sõrmejäljelugeja, kiirendusmõõtur ja magnetandur. See tagab nutikate ja turvaliste funktsioonide kasutamise.
Kokkuvõttes pakub Samsung Galaxy SM-M336B/DS palju võimsust, töökindlust ja funktsioone. See on ideaalne valik neile, kes otsivad nutitelefoni, mis vastaks nende igapäevastele vajadustele.
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Tarkvara | |
| Platvorm | Android |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 16,8 cm |
| Ekraani resolutsioon | 1080 x 2408 pikslit |
| Ekraani kuju | Lame |
| Kuvamise tüüp | TFT-ekraan |
| Ekraani värvide arv | 16 miljonit värvi |
| Puutetundliku ekraani tüüp | Mahtuvustajur |
| Võrgustumine | |
| SIM-kaardi võimekus | Kaksik-SIM |
| Mobiilsidevõrgu põlvkond | 5G |
| SIM-kaardi tüüp | NanoSIM |
| 3G-standardid | UMTS |
| 4G-standardid | LTE-TDD |
| WiFi | |
| WiFi-standardid | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | |
| Bluetoothi versioon | 5.1 |
| Toetatud 3G-sagedused | 850,900,1900,2100 MHz |
| Toetatud 4G-ribad | 700,800,850,900,1800,1900,2100,2300,2500,2600 MHz |
| Toetatud 5G ribad | 700,800,850,900,1800,2100,2300,2600,3500 MHz |
| WiFi otseühendus | |
| NFC-tehnoloogia | |
| Kaamera | |
| Tagumise kaamera tüüp | Quad kaamera |
| Tagakaamera resolutsioon (numbriline) | 50 MP |
| Teise tagumise kaamera resolutsioon (numbriline) | 5 MP |
| Kolmanda tagakaamera resolutsioon | 2 MP |
| Neljanda tagakaamera resolutsioon (arvuline) | 2 MP |
| Tagumise kaamera ava number | 1,8 |
| Teise tagumise kaamera ava number | 2,2 |
| Kolmanda tagakaamera avaarv | 2,4 |
| Neljanda tagakaamera avade arv | 2,4 |
| Digitaalne suum | 10 x |
| Kaamera tüüp | Üks kaamera |
| Esikaamera resolutsioon (numbriline) | 8 MP |
| Eesmise kaamera ava number | 2,2 |
| Tagakaamera välk | |
| Välgu tüüp | LED |
| Video salvestamise resolutsioon (maksimaalne) | 3840 x 2160 pikslit |
| Maksimaalne kaadrisagedus | 30 fps |
| Resolutsioon haardekiirusel | 3840x2160@30fps |
| Videosalvestusrežiimid | 2160p |
| Automaatfookus | |
| Disain | |
| Toote kuju | Tulp |
| Toote värv | Pruun |
| Värvi nimi | Brown |
| Salvesti | |
| RAM-i maht | 6 GB |
| Sisemine mälumaht | 128 GB |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash) |
| Maksimaalne mälukaardi suurus | 1024 GB |
| Aku | |
| Aku mahutavus | 5000 mAh |
| Eemaldatav aku | |
| Kõneaeg (4G) | 44 h |
| Veebisirvimise aeg (WiFi) | 22 h |
| Veebisirvimise aeg (4G) | 21 h |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 198 g |
| Laius | 76,9 mm |
| Sügavus | 8,4 mm |
| Kõrgus | 165,4 mm |
| Navigeerimine | |
| GPS | |
| GPS (satelliit) | |
| GLONASS-süsteem | |
| BeiDou | |
| Galileo | |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | |
| Protsessor | |
| Protsessori sagedus | 2,4 GHz |
| Protsessorituumad | 8 |
| Pesad & liidesed | |
| USB port | |
| USB-pistmiku tüüp | USB tüüp-C |
| USB versioon | 2.0 |
| Kõrvaklappide ühenduvus | 3,5 mm |
| Tellimus | |
| Tellimuse tüüp | Liitumislepinguta |
| Muud funktsioonid | |
| Puutetundlik ekraan | |
| Andurid | |
| Ümbritseva valguse andur | |
| Kiirendusmõõtur | |
| Güroskoop | |
| Magnetandur | |
| Toimimine | |
| Sõrmejäljelugeja | |
| Multimeedia | |
| Toetatud videorežiimid | 2160i |
| Toetatud audioformaadid | 3GA, AAC, AMR, AWB, FLAC, IMY, M4A, MIDI, MP3, MXMF, OGA, OGG, OTA, RTTTL, RTX, WAV, XMF |
| Toetatud videoformaadid | 3G2, 3GP, AVI, FLV, M4V, MKV, MP4, WEBM |
| Sertifikaadid | |
| Erineelduvuskiirus (SAR) pea juures (EL) | 1,042 W/kg |
| Erineelduvuskiirus (SAR) keha juures (EL) | 1,378 W/kg |
| Jäsemete erineelduvusmäär (EL) | 1,94 W/kg |