Tootja: Samsung
Mudel: SM-G950FZVA
EAN: 5056200510936
Samsung Galaxy S8 SM-G950F. Ekraani diagonaal: 14,7 cm (5.8"), Ekraani resolutsioon: 1440 x 2960 pikslit, Kuvamise tüüp: SAMOLED. Protsessori sagedus: 2,3 GHz. RAM-i maht: 4 GB, RAM-i tüüp: LPDDR4, Sisemine mälumaht: 64 GB. Tagakaamera resolutsioon (numbriline): 12 MP, Tagumise kaamera tüüp: Üks kaamera. SIM-kaardi võimekus: Üksik-SIM. Installitud operatsioonisüsteem: Android 7.0. Aku mahutavus: 3000 mAh. Toote värv: Hall. Kaal: 155 g
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.ldlc.com |
Samsung Galaxy S8 SM-G950F Orchidée 64 Go · Reconditionné | €198.99 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Tarkvara | |
| Platvorm | Android |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android 7.0 |
| Rakenduste jaotusplatvorm | Google Play |
| Google'i rakendused | Google Maps, Google Play, YouTube |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 14,7 cm |
| Ekraani resolutsioon | 1440 x 2960 pikslit |
| Ekraani kuju | Kumera servaga ekraan |
| Kuvamise tüüp | SAMOLED |
| Ekraani värvide arv | 16 miljonit värvi |
| Puutetehnoloogia | Mitmikpuude |
| Puutetundliku ekraani tüüp | Mahtuvustajur |
| Pikslite tihedus | 570 punkti tolli kohta |
| Ümarad ekraaninurgad | |
| Sekundaarne ekraan | |
| Võrgustumine | |
| SIM-kaardi võimekus | Üksik-SIM |
| Mobiilsidevõrgu põlvkond | 4G |
| SIM-kaardi tüüp | NanoSIM |
| 2G-standardid | GSM |
| 3G-standardid | TD-SCDMA, UMTS, WCDMA |
| 4G-standardid | LTE |
| WiFi | |
| WiFi-standardid | 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth | |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| Bluetooth-profiilid | A2DP, AVCTP, HFP, HID, HOGP, HSP, MAP, OPP, PAN, PBAP |
| 2G-sagedusalad (primaarne SIM) | 850,900,1800,1900 MHz |
| Toetatud 3G-sagedused | 850,900,1900,2100 MHz |
| Toetatud 4G-ribad | 700,800,850,900,1800,1900,2100,2300,2500,2600 MHz |
| WiFi otseühendus | |
| Jagamine (modemi režiim) | |
| NFC-tehnoloogia | |
| Kaamera | |
| Tagumise kaamera tüüp | Üks kaamera |
| Tagakaamera resolutsioon (numbriline) | 12 MP |
| Tagakaamera resolutsioon | 4032 x 3024 pikslit |
| Tagumise kaamera ava number | 1,7 |
| Teise tagumise kaamera ava number | 1,7 |
| Digitaalne suum | 8 x |
| Kaamera tüüp | Üks kaamera |
| Esikaamera resolutsioon (numbriline) | 8 MP |
| Eesmise kaamera ava number | 1,7 |
| Tagakaamera välk | |
| Välgu tüüp | LED |
| Optilise sensori suurus | 25,4 / 2,55 mm |
| Maksimaalne kaadrisagedus | 60 fps |
| Resolutsioon haardekiirusel | 1920x1080@60fps, 3840x2160@30fps |
| Videosalvestusrežiimid | 1080p, 2160p, 720p |
| Automaatfookus | |
| Suumi võimekus | |
| Näotuvastus | |
| Videosalvestus | |
| Videostabilisaator | |
| Pildistabilisaator | |
| Öörežiim | |
| Geomärgistamine | |
| Taimer | |
| Naeratuse tuvastus | |
| Disain | |
| Toote kuju | Tulp |
| Toote värv | Hall |
| Värvi nimi | Orchid Gray |
| Rahvusvahelise kaitse (IP) kood | IP68 |
| Kaitseomadused | Tolmukindel, Veekindel |
| Salvesti | |
| RAM-i maht | 4 GB |
| Sisemine mälumaht | 64 GB |
| RAM kella kiirus | 1866 MHz |
| RAM-i tüüp | LPDDR4 |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash) |
| Maksimaalne mälukaardi suurus | 256 GB |
| USB-massmälu | |
| Aku | |
| Aku mahutavus | 3000 mAh |
| Kõneaeg (3G) | 20 h |
| Ooteaeg (3G) | 20 h |
| Veebisirvimise aeg (WiFi) | 14 h |
| Veebisirvimise aeg (3G) | 11 h |
| Veebisirvimise aeg (4G) | 12 h |
| Pidev heli taasesitus | 44 h |
| Pidev heli taasesitus (ekraan väljas) | 67 h |
| Pideva video taasesituse aeg | 16 h |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 155 g |
| Laius | 68,1 mm |
| Sügavus | 8 mm |
| Kõrgus | 148,9 mm |
| Navigeerimine | |
| GPS | |
| Assisted GPS (A-GPS) | |
| GPS (satelliit) | |
| GLONASS-süsteem | |
| BeiDou | |
| Galileo | |
| Elektrooniline kompass | |
| WiFi-positsioneerimine | |
| Protsessor | |
| Protsessori sagedus | 2,3 GHz |
| Protsessorituumad | 4 |
| 64-bitine raaltöötlus | |
| Kaasprotsessor | |
| Kaasprotsessori sagedus | 1,7 GHz |
| Kaasprotsessori tuumad | 4 |
| Sõnumite saatmine | |
| Lühisõnumiteenus (SMS) | |
| Multimeedium-sõnumiteenus (MMS) | |
| Kohene sõnumivahetus (IM) | |
| Reaalajasuhtlus | |
| Toimimine | |
| Videokõne | |
| Kiirlaadimine | |
| Traadita laadimine | |
| Sõrmejäljelugeja | |
| Mikrofoni vaigistamine | |
| Lennurežiim | |
| Isikliku info haldur (PIM) | Äratuskell, Kalkulaator, Kalender, Sündmuste meeldetuletus, Märkmed, Tööde nimekiri |
| Kontaktigruppide tugi | |
| Taustapildid | Taustapilt |
| Isikustamine | Ikoonid, Menüü, Otseteed |
| Häälvalimine | |
| Valjuhääldi | |
| Värinaalarm | |
| Pesad & liidesed | |
| USB port | |
| USB-pistmiku tüüp | USB tüüp-C |
| USB versioon | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Kõrvaklappide ühenduvus | 3,5 mm |
| MHL-liides | |
| ANT+ lubatud | |
| Tellimus | |
| Tellimuse tüüp | Liitumislepinguta |
| Multimeedia | |
| FM-raadio | |
| Taasesitusrežiimid | Suum |
| Toetatud audioformaadid | 3GA, AAC, AMR, AWB, FLAC, IMY, M4A, Keskmine, MIDI, MP3, MXMF, OGA, OGG, OTA, RTTTL, RTX, WAV, WMA, XMF |
| Toetatud videoformaadid | 3G2, 3GP, ASF, AVI, FLV, M4V, MKV, MP4, WEBM, WMV |
| Muud funktsioonid | |
| Puutetundlik ekraan | |
| Andurid | |
| Lähedussensor | |
| Ümbritseva valguse andur | |
| Kiirendusmõõtur | |
| Güroskoop | |
| Näidusensor | |
| Baromeeter | |
| Magnetandur | |
| Kauguse andur | |
| Pakendi sisu | |
| AC-adapter kaasa arvatud | |
| Kiirstardi juhend | |
| Kaablid kaasa arvatud | USB tüüp-C |
| Kaasas kõrvaklapid | |
| Kõnede haldamine | |
| Kiirvalimine | |
| Ootel kõne | |
| Helistaja ID | |
| Ootel kõne | |
| Kõnetaimer | |
| Kõnesuunamine | |
| Konverentskõne | |
| Sertifikaadid | |
| Erineelduvuskiirus (SAR) pea juures (EL) | 0,315 W/kg |
| Erineelduvuskiirus (SAR) keha juures (EL) | 1,27 W/kg |