Tootja: Samsung
Mudel: SM-G973FZWDVD2
EAN: 8801643722203
Samsung Galaxy S10 SM-G973F. Ekraani diagonaal: 15,5 cm (6.1"), Ekraani resolutsioon: 1440 x 3040 pikslit, Kuvamise tüüp: OLED-ekraan. Protsessori sagedus: 2,7 GHz, Protsessori perekond: Samsung Exynos, Protsessori mudel: 9820. RAM-i maht: 8 GB, RAM-i tüüp: LPDDR4X, Sisemine mälumaht: 128 GB. Tagakaamera resolutsioon (numbriline): 12 MP, Tagumise kaamera tüüp: Kolmekordne kaamera (Triple camera). SIM-kaardi võimekus: Kaksik-SIM. Aku mahutavus: 3400 mAh. Toote värv: Valge. Kaal: 157 g
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 15,5 cm |
| Ekraani resolutsioon | 1440 x 3040 pikslit |
| Ekraani kuju | Kumera servaga ekraan |
| Kuvamise tüüp | OLED-ekraan |
| Kuva tehnoloogia turundusnimi | Dynamic AMOLED |
| Ekraani klaasi tüüp | Gorilla Glass |
| Ekraani värvide arv | 16 miljonit värvi |
| Loomulik kuvasuhe | 19:9 |
| HDR-toega | Jah |
| Suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogia | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Pikslite tihedus | 550 punkti tolli kohta |
| Puutetundliku ekraani tüüp | Mahtuvustajur |
| Ümarad ekraaninurgad | Jah |
| Tarkvara | |
| Platvorm | Android |
| Rakenduste jaotusplatvorm | Google Play |
| Google'i rakendused | Google Maps, Google Play, YouTube |
| Virtuaalne abiline | Samsung Bixby |
| Võrgustumine | |
| SIM-kaardi võimekus | Kaksik-SIM |
| Mobiilsidevõrgu põlvkond | 4G |
| SIM-kaardi tüüp | NanoSIM |
| 3G-standardid | TD-SCDMA, UMTS, WCDMA |
| 4G-standardid | LTE |
| WiFi | Jah |
| WiFi-standardid | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| Toetatud 3G-sagedused | 850,900,1900,2100 MHz |
| Toetatud 4G-ribad | 700,800,850,900,1800,1900,2100,2600 MHz |
| Jagamine (modemi režiim) | Jah |
| WiFi otseühendus | Jah |
| MIMO | Jah |
| NFC-tehnoloogia | Jah |
| Kaamera | |
| Tagumise kaamera tüüp | Kolmekordne kaamera (Triple camera) |
| Tagakaamera resolutsioon (numbriline) | 12 MP |
| Teise tagumise kaamera resolutsioon (numbriline) | 12 MP |
| Kolmanda tagakaamera resolutsioon | 16 MP |
| Tagakaamera Dual Aperture arv | 1.5/2.4 |
| Teise tagumise kaamera ava number | 2,4 |
| Kolmanda tagakaamera avaarv | 2,2 |
| Tagakaamera hetkelise vaatevälja (FOV) nurk | 77 ° |
| Teise tagakaamera hetkelise vaatevälja (FOV) nurk | 45 ° |
| Optiline suum | 2 x |
| Digitaalne suum | 10 x |
| Kaamera tüüp | Üks kaamera |
| Esikaamera resolutsioon (numbriline) | 10 MP |
| Eesmise kaamera ava number | 1,9 |
| Esikaamera hetkelise vaatevälja (FOV) nurk | 80 ° |
| Tagakaamera välk | Jah |
| Välgu tüüp | LED |
| Video salvestamise resolutsioon (maksimaalne) | 3840 x 2160 pikslit |
| Maksimaalne kaadrisagedus | 960 fps |
| Resolutsioon haardekiirusel | 1920x1080@30fps, 3840x2160@30fps |
| Videosalvestusrežiimid | 720p, 1080p, 2160p |
| Automaatfookus | Jah |
| Näotuvastus | Jah |
| Videostabilisaator | Jah |
| Pildistabilisaator | Jah |
| Sarivõte | Jah |
| Taimer | Jah |
| Geomärgistamine | Jah |
| Öörežiim | Jah |
| Disain | |
| Toote kuju | Tulp |
| Toote värv | Valge |
| Värvi nimi | Prism White |
| Rahvusvahelise kaitse (IP) kood | IP68 |
| Kaitseomadused | Tolmukindel, Veekindel |
| Salvesti | |
| RAM-i maht | 8 GB |
| Sisemine mälumaht | 128 GB |
| RAM-i tüüp | LPDDR4X |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash) |
| Maksimaalne mälukaardi suurus | 512 GB |
| USB-massmälu | Jah |
| Aku | |
| Aku mahutavus | 3400 mAh |
| Wireless Power Share süsteem | Jah |
| Kõneaeg (3G) | 21 h |
| Veebisirvimise aeg (WiFi) | 14 h |
| Veebisirvimise aeg (3G) | 12 h |
| Veebisirvimise aeg (4G) | 14 h |
| Pidev heli taasesitus | 81 h |
| Pideva video taasesituse aeg | 18 h |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 157 g |
| Laius | 70,4 mm |
| Sügavus | 7,8 mm |
| Kõrgus | 149,9 mm |
| Navigeerimine | |
| GPS | Jah |
| GPS (satelliit) | Jah |
| BeiDou | Jah |
| GLONASS-süsteem | Jah |
| Galileo | Jah |
| WiFi-positsioneerimine | Jah |
| Protsessor | |
| Protsessori sagedus | 2,7 GHz |
| Protsessori perekond | Samsung Exynos |
| Protsessori mudel | 9820 |
| Protsessorituumad | 8 |
| Kaasprotsessor | Jah |
| Kaasprotsessori sagedus | 1,9 GHz |
| Sõnumite saatmine | |
| Lühisõnumiteenus (SMS) | Jah |
| Multimeedium-sõnumiteenus (MMS) | Jah |
| Jah | |
| Toimimine | |
| Videokõne | Jah |
| Kiirlaadimine | Jah |
| Traadita laadimine | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Näotuvastus | Jah |
| Valjuhääldi | Jah |
| Värinaalarm | Jah |
| Pesad & liidesed | |
| USB port | Jah |
| USB-pistmiku tüüp | USB tüüp-C |
| USB versioon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Kõrvaklappide ühenduvus | 3,5 mm |
| ANT+ lubatud | Jah |
| Tellimus | |
| Tellimuse tüüp | Liitumislepinguta |
| Muud funktsioonid | |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Andurid | |
| Ümbritseva valguse andur | Jah |
| Kiirendusmõõtur | Jah |
| Lähedussensor | Jah |
| Güroskoop | Jah |
| Geomagneetiline sensor | Jah |
| Halli tajur | Jah |
| Surve andur | Jah |
| Baromeeter | Jah |
| Näidusensor | Jah |
| Pakendi sisu | |
| AC-adapter kaasa arvatud | Jah |
| Kiirstardi juhend | Jah |
| Kaablid kaasa arvatud | USB tüüp-C |
| Ejection pin | Jah |
| Kaasas kõrvaklapid | Jah |
| Multimeedia | |
| Kõlarid | Stereo |
| Helisüsteem | Dolby Atmos |
| Toetatud audioformaadid | 3GA, AAC, AMR, APE, AWB, DFF, DSF, FLAC, IMY, M4A, Keskmine, MIDI, MP3, MXMF, OGG, OTA, RTTTL, WAV, WMA, XMF |
| Toetatud videoformaadid | 3G2, 3GP, ASF, AVI, FLV, M4V, MKV, MP4, WEBM, WMV |
| Sertifikaadid | |
| Erineelduvuskiirus (SAR) pea juures (EL) | 0,477 W/kg |
| Erineelduvuskiirus (SAR) keha juures (EL) | 1,593 W/kg |