Tootja: Samsung
Mudel: SM-N975FZSDXEF
EAN: 8806090051920
Samsung Galaxy Note10+ SM-N975F. Ekraani diagonaal: 17,3 cm (6.8"), Ekraani resolutsioon: 3040 x 1440 pikslit, Kuvamise tüüp: Dynamic AMOLED. Protsessori sagedus: 2,7 GHz. RAM-i maht: 12 GB, Sisemine mälumaht: 256 GB. Tagakaamera resolutsioon (numbriline): 12 MP, Tagumise kaamera tüüp: Quad kaamera. SIM-kaardi võimekus: Hybrid Dual SIM. Installitud operatsioonisüsteem: Android 9.0. Aku mahutavus: 4300 mAh. Toote värv: Mitmevärviline. Kaal: 196 g
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.ldlc.com |
Samsung Galaxy Note 10+ SM-N975 Argent Stellaire (12 Go / 256 Go) · Reconditionné | €329.00 |
|
www.pc21.fr |
SAMSUNG GALAXY NOTE10 | €1224.23 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Tarkvara | |
| Platvorm | Android |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android 9.0 |
| Rakenduste jaotusplatvorm | Google Play |
| Google'i rakendused | Gmail, Google Chrome, Google Drive, Google Maps, Google Photos, Google Play, Google Voice Search, YouTube |
| Virtuaalne abiline | Samsung Bixby |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 17,3 cm |
| Ekraani resolutsioon | 3040 x 1440 pikslit |
| Ekraani kuju | Kumera servaga ekraan |
| Kuvamise tüüp | Dynamic AMOLED |
| Ekraani klaasi tüüp | Gorilla Glass |
| Gorilla Glass versioon | Gorilla Glass 6 |
| Puutetehnoloogia | Mitmikpuude |
| HDR-toega | |
| Suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogia | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Pikslite tihedus | 498 punkti tolli kohta |
| Puutetundliku ekraani tüüp | Mahtuvustajur |
| Võrgustumine | |
| SIM-kaardi võimekus | Hybrid Dual SIM |
| Mobiilsidevõrgu põlvkond | 4G |
| SIM-kaardi tüüp | NanoSIM |
| 2G-standardid | Edge, GPRS, GSM |
| 3G-standardid | HSDPA, HSPA+, HSUPA, UMTS |
| 4G-standardid | LTE |
| WiFi | |
| WiFi-standardid | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| Väikese energiavajadusega bluetooth-tehnoloogia (BLE) | |
| Jagamine (modemi režiim) | |
| WiFi otseühendus | |
| MIMO | |
| NFC-tehnoloogia | |
| Kaamera | |
| Tagumise kaamera tüüp | Quad kaamera |
| Tagakaamera resolutsioon (numbriline) | 12 MP |
| Teise tagumise kaamera resolutsioon (numbriline) | 16 MP |
| Kolmanda tagakaamera resolutsioon | 12 MP |
| Tagakaamera Dual Aperture arv | 1.5/2.4 |
| Teise tagumise kaamera ava number | 2,2 |
| Kolmanda tagakaamera avaarv | 2,1 |
| Neljanda tagakaamera avade arv | 1,4 |
| Tagakaamera eraldusvõime | 1,4 µm |
| Teise tagakaamera eraldusvõime | 1 µm |
| Kolmanda tagakaamera pikslisuurus | 1 µm |
| Tagakaamera hetkelise vaatevälja (FOV) nurk | 77 ° |
| Teise tagakaamera hetkelise vaatevälja (FOV) nurk | 123 ° |
| Kolmanda tagakaamera nägemisvälja (FOV) nurk | 45 ° |
| Optiline suum | 2 x |
| Digitaalne suum | 10 x |
| Kaamera tüüp | Üks kaamera |
| Esikaamera resolutsioon (numbriline) | 10 MP |
| Eesmise kaamera ava number | 2,2 |
| Esikaamera eraldusvõime | 1,22 µm |
| Esikaamera hetkelise vaatevälja (FOV) nurk | 80 ° |
| Tagakaamera välk | |
| Välgu tüüp | LED |
| Video salvestamise resolutsioon (maksimaalne) | 3840 x 2160 pikslit |
| Maksimaalne kaadrisagedus | 960 fps |
| Resolutsioon haardekiirusel | 1920x1080@60fps, 3840x2160@60fps |
| Videosalvestusrežiimid | 720p, 1080p, 2160p |
| Automaatfookus | |
| Suumi võimekus | |
| Näotuvastus | |
| Videosalvestus | |
| Videostabilisaator | |
| Pildistabilisaator | |
| Taimer | |
| Sarivõte | |
| Geomärgistamine | |
| Öörežiim | |
| Disain | |
| Toote kuju | Tulp |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Värvi nimi | Aura Glow |
| Rahvusvahelise kaitse (IP) kood | IP68 |
| Kaitseomadused | Tolmukindel, Veekindel |
| Salvesti | |
| RAM-i maht | 12 GB |
| Sisemine mälumaht | 256 GB |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash) |
| Maksimaalne mälukaardi suurus | 1000 GB |
| USB-massmälu | |
| Aku | |
| Aku mahutavus | 4300 mAh |
| Wireless Power Share süsteem | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 196 g |
| Laius | 77,2 mm |
| Sügavus | 7,9 mm |
| Kõrgus | 162,3 mm |
| Pliiatsi mõõdud, p x s | 105,1 x 5,8 mm |
| Pliiatsi kaal | 3,04 g |
| Navigeerimine | |
| GPS | |
| Assisted GPS (A-GPS) | |
| GPS (satelliit) | |
| GLONASS-süsteem | |
| BeiDou | |
| Galileo | |
| WiFi-positsioneerimine | |
| Protsessor | |
| Protsessori sagedus | 2,7 GHz |
| 64-bitine raaltöötlus | |
| Protsessorituumad | 8 |
| Protsessori litograafia | 7 nm |
| Südamike sagedused | Dual Core 2.7GHz + Dual Core 2.4GHz + Quad Core 1.9GHz |
| Kaasprotsessor | |
| Sõnumite saatmine | |
| Lühisõnumiteenus (SMS) | |
| Multimeedium-sõnumiteenus (MMS) | |
| Kohene sõnumivahetus (IM) | |
| Reaalajasuhtlus | |
| Tekstiennustuse süsteem | |
| Pliiats | |
| Pliiats kaasa arvatud | |
| Rõhutasemed | 4096 |
| Pliiatsi täpsus | 0,7 mm |
| Toimimine | |
| Videokõne | |
| Kiirlaadimine | |
| Traadita laadimine | |
| Sõrmejäljelugeja | |
| Näotuvastus | |
| Isikliku info haldur (PIM) | Äratuskell, Kalkulaator, Kalender, Stardiloenduse taimer, Märkmed, Stopper |
| Kontaktigruppide tugi | |
| Taustapildid | Taustapilt |
| USB On-The-Go tugi | |
| Lennurežiim | |
| Isikustamine | Ikoonid, Menüü, Otseteed |
| Mikrofoni vaigistamine | |
| Valjuhääldi | |
| Värinaalarm | |
| Pesad & liidesed | |
| USB port | |
| USB-pistmiku tüüp | USB tüüp-C |
| ANT+ lubatud | |
| Tellimus | |
| Tellimuse tüüp | Liitumislepinguta |
| Muud funktsioonid | |
| Puutetundlik ekraan | |
| Andurid | |
| Ümbritseva valguse andur | |
| Lähedussensor | |
| Kiirendusmõõtur | |
| Güroskoop | |
| Baromeeter | |
| Näidusensor | |
| Geomagneetiline sensor | |
| Halli tajur | |
| Pakendi sisu | |
| AC-adapter kaasa arvatud | |
| Kiirstardi juhend | |
| Kaasas kõrvaklapid | |
| Pintsetid | |
| Kaablid kaasa arvatud | USB tüüp-C |
| Kaasas nutipliiatsi otsad | |
| Ejection pin | |
| Kõnede haldamine | |
| Kõnetaimer | |
| Kiirvalimine | |
| Kõnesuunamine | |
| Ootel kõne | |
| Ootel kõne | |
| Konverentskõne | |
| Helistaja ID | |
| Multimeedia | |
| Taasesitusrežiimid | Suum |
| Kõlarite tootja | AKG |
| Kõlarid | Stereo |
| Helisüsteem | Dolby Atmos |
| Toetatud audioformaadid | 3GA, AAC, AMR, APE, AWB, DFF, DSF, FLAC, IMY, M4A, Keskmine, MIDI, MP3, MXMF, OGA, OGG, OTA, RTTTL, RTX, WAV, WMA, XMF |
| Toetatud videoformaadid | 3G2, 3GP, ASF, AVI, FLV, M4V, MKV, MP4, WEBM, WMV |
| Toetatud pildivormingud | BMP, GIF, HEIF, JPEG, PNG, WBMP, WEBP |
| Sertifikaadid | |
| Erineelduvuskiirus (SAR) pea juures (EL) | 0,187 W/kg |
| Erineelduvuskiirus (SAR) keha juures (EL) | 1,404 W/kg |
| Jäsemete erineelduvusmäär (EL) | 2,21 W/kg |