Tootja: OPPO
Mudel: 5988255
EAN: 6944284679757
OPPO Find X3 Neo . Ekraani diagonaal: 16,6 cm (6.55"), Ekraani resolutsioon: 2400 x 1080 pikslit, Kuvamise tüüp: AMOLED. Protsessori sagedus: 2,8 GHz, Protsessori perekond: Qualcomm Snapdragon, Protsessori mudel: 865. RAM-i maht: 12 GB, Sisemine mälumaht: 256 GB. Tagakaamera resolutsioon (numbriline): 50 MP, Tagumise kaamera tüüp: Quad kaamera. SIM-kaardi võimekus: Kaksik-SIM. Installitud operatsioonisüsteem: ColorOS 11.1. Aku mahutavus: 4500 mAh. Toote värv: Hõbe. Kaal: 184 g
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.ldlc.com |
OPPO Find X3 Neo 5G Argent · Reconditionné | €269.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Tarkvara | |
| Platvorm | Android |
| Installitud operatsioonisüsteem | ColorOS 11.1 |
| Operatsioonisüsteemi jagaja | ColorOS 11.1 |
| Rakenduste jaotusplatvorm | Google Play |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 16,6 cm |
| Ekraani resolutsioon | 2400 x 1080 pikslit |
| Ekraani kuju | Kumera servaga ekraan |
| Kuvamise tüüp | AMOLED |
| Loomulik kuvasuhe | 20:9 |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 5000000:1 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 90 Hz |
| Ekraani heledus | 500 cd/m² |
| Pikslite tihedus | 402 punkti tolli kohta |
| Puutetundliku ekraani tüüp | Mahtuvustajur |
| Ümarad ekraaninurgad | |
| Võrgustumine | |
| SIM-kaardi võimekus | Kaksik-SIM |
| Mobiilsidevõrgu põlvkond | 5G |
| SIM-kaardi tüüp | NanoSIM |
| 3G-standardid | WCDMA |
| 4G-standardid | LTE-TDD & LTE-FDD |
| WiFi | |
| WiFi-standardid | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | |
| Bluetoothi versioon | 5.2 |
| Väikese energiavajadusega bluetooth-tehnoloogia (BLE) | |
| 2G-sagedusalad (primaarne SIM) | 850,900,1800,1900 MHz |
| Sagedusriba | Neljaribaline |
| 2G-sagedusalad (sekundaarne SIM) | 850,900,1800,1900 MHz |
| Toetatud 3G-sagedused | 800,850,900,1700,1900,2100 MHz |
| Toetatud 4G-ribad | 700,850,900,1700,1800,1900,2100,2300,2500,2600 MHz |
| WiFi otseühendus | |
| Jagamine (modemi režiim) | |
| MIMO | |
| NFC-tehnoloogia | |
| Kaamera | |
| Tagumise kaamera tüüp | Quad kaamera |
| Tagakaamera resolutsioon (numbriline) | 50 MP |
| Teise tagumise kaamera resolutsioon (numbriline) | 16 MP |
| Kolmanda tagakaamera resolutsioon | 13 MP |
| Neljanda tagakaamera resolutsioon (arvuline) | 2 MP |
| Tagumise kaamera ava number | 1,8 |
| Teise tagumise kaamera ava number | 2,2 |
| Kolmanda tagakaamera avaarv | 2,4 |
| Neljanda tagakaamera avade arv | 2,4 |
| Tagakaamera hetkelise vaatevälja (FOV) nurk | 84 ° |
| Teise tagakaamera hetkelise vaatevälja (FOV) nurk | 123 ° |
| Kolmanda tagakaamera nägemisvälja (FOV) nurk | 45 ° |
| Kaamera tüüp | Üks kaamera |
| Esikaamera resolutsioon (numbriline) | 32 MP |
| Eesmise kaamera ava number | 2,4 |
| Esikaamera hetkelise vaatevälja (FOV) nurk | 80 ° |
| Tagakaamera välk | |
| Välgu tüüp | LED |
| Video salvestamise resolutsioon (maksimaalne) | 3840 x 2160 pikslit |
| Resolutsioon haardekiirusel | 1280x720@30fps, 1280x720@60fps, 1920x1080@30fps, 1920x1080@60fps, 3840x2160@30fps, 3840x2160@60fps |
| Videosalvestusrežiimid | 720p, 1080p, 2160p |
| Automaatfookus | |
| 3D-sügavusega esikaamera | |
| 3D Depth tagakaamera | |
| Timelapse funktsioon | |
| Pildistabilisaator | |
| Pildistabilisaatori tüüp | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Geomärgistamine | |
| Taimer | |
| Öörežiim | |
| Disain | |
| Toote kuju | Tulp |
| Toote värv | Hõbe |
| Värvi nimi | Galactic Silver |
| Rahvusvahelise kaitse (IP) kood | IPX4 |
| Salvesti | |
| RAM-i maht | 12 GB |
| Sisemine mälumaht | 256 GB |
| RAM-i laiendamine (max) | 19 GB |
| RAM-i tüüp | LPDDR4X |
| RAM kella kiirus | 2133 MHz |
| Ühilduvad mälukaardid | Ei ole toetatud |
| USB-massmälu | |
| Aku | |
| Aku mahutavus | 4500 mAh |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 184 g |
| Laius | 72,5 mm |
| Sügavus | 7,99 mm |
| Kõrgus | 159,9 mm |
| Navigeerimine | |
| GPS | |
| GPS (satelliit) | |
| GLONASS-süsteem | |
| BeiDou | |
| Galileo | |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | |
| Elektrooniline kompass | |
| WiFi-positsioneerimine | |
| Protsessor | |
| Protsessori sagedus | 2,8 GHz |
| Protsessori perekond | Qualcomm Snapdragon |
| Protsessori mudel | 865 |
| Protsessorituumad | 8 |
| Kaasprotsessor | |
| Sõnumite saatmine | |
| Lühisõnumiteenus (SMS) | |
| Multimeedium-sõnumiteenus (MMS) | |
| Pesad & liidesed | |
| USB port | |
| USB-pistmiku tüüp | USB tüüp-C |
| Kõrvaklappide ühenduvus | USB tüüp-C |
| Toimimine | |
| Kiirlaadimine | |
| Kiirlaadimise tehnoloogia | VOOC 3.0 |
| Sõrmejäljelugeja | |
| Näotuvastus | |
| Valjuhääldi | |
| USB On-The-Go tugi | |
| Värinaalarm | |
| Tellimus | |
| Tellimuse tüüp | Liitumislepinguta |
| Muud funktsioonid | |
| Puutetundlik ekraan | |
| Andurid | |
| Kiirendusmõõtur | |
| Ümbritseva valguse andur | |
| Lähedussensor | |
| Güroskoop | |
| Sisseehitatud sammuloendur | |
| Värvitemperatuuri andur | |
| Geomagneetiline sensor | |
| Pakendi sisu | |
| AC-adapter kaasa arvatud | |
| Kiirstardi juhend | |
| Kaablid kaasa arvatud | USB tüüp-C |
| Ejection pin | |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85171300 |
| Tehnilised andmed | |
| WCDMA-sagedusalade tugi | 800,850,900,1700,1900,2100 MHz |
| Remonditavuse indeks | 7.1 |
| Multimeedia | |
| Helisüsteem | Dolby Atmos |
| Kõlarid | Stereo |
| Sertifikaadid | |
| Erineelduvuskiirus (SAR) pea juures (EL) | 0,991 W/kg |
| Erineelduvuskiirus (SAR) keha juures (EL) | 1,289 W/kg |
| Jäsemete erineelduvusmäär (EL) | 2,589 W/kg |