Tootja: OPPO
Mudel: OPA5DW
EAN: 6944284651180
OPPO A5 2020. Ekraani diagonaal: 16,5 cm (6.5"), Ekraani resolutsioon: 1600 x 720 pikslit, Kuvamise tüüp: TFT-ekraan. Protsessori sagedus: 2 GHz, Protsessori perekond: Qualcomm Snapdragon, Protsessori mudel: 665. RAM-i maht: 3 GB, Sisemine mälumaht: 64 GB. Tagakaamera resolutsioon (numbriline): 12 MP, Tagumise kaamera tüüp: Quad kaamera. SIM-kaardi võimekus: Kaksik-SIM. Installitud operatsioonisüsteem: Android 9.0. Aku mahutavus: 5000 mAh. Toote värv: Valge. Kaal: 195 g
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
OPPO A5 2020 16,5 cm (6.5") Kaksik-SIM Android 9.0 4G USB tüüp-C 3 GB 64 GB 5000 mAh Valge | €134.99 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 16,5 cm |
| Ekraani resolutsioon | 1600 x 720 pikslit |
| Ekraani kuju | Lame |
| Kuvamise tüüp | TFT-ekraan |
| Ekraani värvide arv | 16,78 miljonit värvi |
| Loomulik kuvasuhe | 20:9 |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 1500:1 |
| Ekraani heledus | 480 cd/m² |
| Puutetundliku ekraani tüüp | Mahtuvustajur |
| Ümarad ekraaninurgad | |
| Tarkvara | |
| Platvorm | Android |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android 9.0 |
| Rakenduste jaotusplatvorm | Google Play |
| Võrgustumine | |
| SIM-kaardi võimekus | Kaksik-SIM |
| Mobiilsidevõrgu põlvkond | 4G |
| SIM-kaardi tüüp | NanoSIM |
| 3G-standardid | WCDMA |
| 4G-standardid | LTE-TDD & LTE-FDD |
| WiFi | |
| WiFi-standardid | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| NFC-tehnoloogia | |
| Kaamera | |
| Tagumise kaamera tüüp | Quad kaamera |
| Tagakaamera resolutsioon (numbriline) | 12 MP |
| Teise tagumise kaamera resolutsioon (numbriline) | 8 MP |
| Kolmanda tagakaamera resolutsioon | 2 MP |
| Neljanda tagakaamera resolutsioon (arvuline) | 2 MP |
| Tagumise kaamera ava number | 1,8 |
| Teise tagumise kaamera ava number | 2,25 |
| Kolmanda tagakaamera avaarv | 2,4 |
| Neljanda tagakaamera avade arv | 2,4 |
| Tagakaamera eraldusvõime | 1,25 µm |
| Teise tagakaamera eraldusvõime | 1,12 µm |
| Kolmanda tagakaamera pikslisuurus | 1,75 µm |
| Teise tagakaamera hetkelise vaatevälja (FOV) nurk | 119 ° |
| Kaamera tüüp | Üks kaamera |
| Esikaamera resolutsioon (numbriline) | 8 MP |
| Eesmise kaamera ava number | 2 |
| Esikaamera eraldusvõime | 1,12 µm |
| Tagakaamera välk | |
| Välgu tüüp | LED |
| Video salvestamise resolutsioon (maksimaalne) | 3840 x 2160 pikslit |
| Maksimaalne kaadrisagedus | 30 fps |
| Resolutsioon haardekiirusel | 1280x720@30fps, 1920x1080@30fps, 3840x2160@30fps |
| Videosalvestusrežiimid | 720p, 1080p, 2160p |
| Automaatfookus | |
| Timelapse funktsioon | |
| Pildistabilisaator | |
| Öörežiim | |
| Disain | |
| Toote kuju | Tulp |
| Toote värv | Valge |
| Värvi nimi | Dazzling White |
| Salvesti | |
| RAM-i maht | 3 GB |
| Sisemine mälumaht | 64 GB |
| RAM-i tüüp | LPDDR4X |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash) |
| Maksimaalne mälukaardi suurus | 256 GB |
| Mälukaardi pilu tüüp | Mälukaardi pesa |
| Aku | |
| Aku mahutavus | 5000 mAh |
| Kõneaeg (3G) | 45 h |
| Ooteaeg (3G) | 450 h |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 195 g |
| Laius | 75,6 mm |
| Sügavus | 9,1 mm |
| Kõrgus | 163,6 mm |
| Navigeerimine | |
| GPS | |
| GPS (satelliit) | |
| BeiDou | |
| GLONASS-süsteem | |
| Galileo | |
| Protsessor | |
| Protsessori sagedus | 2 GHz |
| Protsessori perekond | Qualcomm Snapdragon |
| Protsessori mudel | 665 |
| Protsessorituumad | 8 |
| Pesad & liidesed | |
| USB-pistmiku tüüp | USB tüüp-C |
| Kõrvaklappide ühenduvus | 3,5 mm |
| Tellimus | |
| Tellimuse tüüp | Liitumislepinguta |
| Toimimine | |
| Graafikaadapter | Adreno 610 |
| Sõrmejäljelugeja | |
| Näotuvastus | |
| USB On-The-Go tugi | |
| Muud funktsioonid | |
| Puutetundlik ekraan | |
| Andurid | |
| Ümbritseva valguse andur | |
| Kiirendusmõõtur | |
| Lähedussensor | |
| Güroskoop | |
| Geomagneetiline sensor | |
| Multimeedia | |
| Kõlarid | Stereo |
| Toetatud videorežiimid | 720p, 1080p, 2160p |
| Helisüsteem | Dolby Atmos |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | USB tüüp-C |
| Ejection pin | |
| Kaitseümbris | |