Tootja: Motorola
Mudel: PAUA0013SE
EAN: 0840023229596
Motorola Moto G 82 5G on elegantne ja võimsa disainiga nutitelefon, mis on loodud selleks, et hoida teid ühendatuna ja meelelahutuses. 16,8 cm (6,6-tolline) AMOLED-ekraan ja 2400 x 1080 piksliline eraldusvõime võimaldavad nautida teravaid ja elavaid visuaale kõigil teie lemmiksisu puhul. Ekraanil on ka maksimaalne värskendussagedus 120 Hz, tagades sujuva kerimise ja mängimise.
Qualcomm Snapdragon 695 5G protsessori ja 6 GB RAM-iga varustatud see telefon pakub kiiret ja tõhusat jõudlust, võimaldades teil ilma probleemideta mitmekülgseid ülesandeid täita ja nõudlikke rakendusi ja mänge käivitada. Sellel on 128 GB sisemälu, pakkudes piisavalt ruumi teie fotode, videote ja rakenduste jaoks. Lisaks saate microSD-kaardiga laiendada salvestusruumi kuni 1000 GB-ni.
Android 12-ga töötav Motorola Moto G 82 5G pakub kasutajasõbralikku liidest ja juurdepääsu Google Play poele kõigi teie rakenduste ja mängude vajaduste jaoks. Samuti on sellel Google Assistant, mis võimaldab teil telefoni kontrollida ja teavet hankida häälkäskluste abil.
Ühenduvusvõimalused hõlmavad 5G-d üliviirekaabliga internetikiiruseid ning ka WiFi-d ja Bluetooth 5.1-d sujuvate traadita ühenduste jaoks. Telefon toetab kahte SIM-kaarti ning sellel on nanoSIM-pesa mitmekülgseks kasutamiseks. Lisaks on sel NFC mugavate kontaktivabade maksete jaoks.
Motorola Moto G 82 5G-l on tagaküljel kolmekordne kaameraseadistus, millel on 50 MP põhikaamera, 8 MP teine kaamera ja 2 MP kolmas kaamera. Automaatse teravustamise, öörežiimi, panoraami ja näotuvastusega saate jäädvustada uimastamapanevaid fotosid ja videoid igas valgustingimuses. Esiküljel olev 16 MP kaamera sobib suurepäraselt kvaliteetsete selfide jaoks.
Sleek ja kaasaegse halli viimistlusega disainitud see nutitelefon on puldisuund, samuti kompaktse suurusega. See kaalub vaid 173 g ja mõõtmetega 160,9 mm x 74,5 mm x 7,99 mm, mis muudab selle mugavaks hoida ja kasutada.
Motorola Moto G 82 5G muudeks märkimisväärseteks omadusteks on sõrmejälje lugeja turvaliseks avamiseks, kiirlaadimistehnoloogia koos kaasasoleva 30 W vahelduvvooluadapteriga, USB tüüp-C-port lihtsaks ühenduvuseks ning mitmed andurid, sealhulgas läheduse, ümbritseva valguse, kiirendusmõõturi, güroskoobi ja geomagnetilise andurid.
Kokkuvõttes on Motorola Moto G 82 5G usaldusväärne ja mitmekülgne nutitelefon, mis pakub suurepärast kasutajakogemust ja jõudlust kõikideks igapäevasteks nutitelefonivajadusteks.
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Tarkvara | |
| Platvorm | Android |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android 12 |
| Rakenduste jaotusplatvorm | Google Play |
| Virtuaalne abiline | Google Assistant |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 16,8 cm |
| Ekraani resolutsioon | 2400 x 1080 pikslit |
| Ekraani kuju | Lame |
| Kuvamise tüüp | AMOLED |
| Maksimaalne värskendussagedus | 120 Hz |
| Pikslite tihedus | 402 punkti tolli kohta |
| Puutetundliku ekraani tüüp | Mahtuvustajur |
| Ümarad ekraaninurgad | |
| Võrgustumine | |
| SIM-kaardi võimekus | Hybrid Dual SIM |
| Mobiilsidevõrgu põlvkond | 5G |
| SIM-kaardi tüüp | NanoSIM |
| 3G-standardid | HSPA |
| 4G-standardid | LTE |
| WiFi | |
| WiFi-standardid | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | |
| Bluetoothi versioon | 5.1 |
| NFC-tehnoloogia | |
| Kaamera | |
| Tagumise kaamera tüüp | Kolmekordne kaamera (Triple camera) |
| Tagakaamera resolutsioon (numbriline) | 50 MP |
| Teise tagumise kaamera resolutsioon (numbriline) | 8 MP |
| Kolmanda tagakaamera resolutsioon | 2 MP |
| Tagumise kaamera ava number | 1,8 |
| Teise tagumise kaamera ava number | 2,2 |
| Kolmanda tagakaamera avaarv | 2,4 |
| Tagakaamera eraldusvõime | 0,64 µm |
| Teise tagakaamera eraldusvõime | 1,12 µm |
| Kolmanda tagakaamera pikslisuurus | 1,75 µm |
| Teise tagakaamera hetkelise vaatevälja (FOV) nurk | 118 ° |
| Kolmanda tagakaamera nägemisvälja (FOV) nurk | 78 ° |
| Kaamera tüüp | Üks kaamera |
| Esikaamera resolutsioon (numbriline) | 16 MP |
| Eesmise kaamera ava number | 2,2 |
| Esikaamera eraldusvõime | 1 µm |
| Tagakaamera välk | |
| Välgu tüüp | LED |
| Video salvestamise resolutsioon (maksimaalne) | 1920 x 1080 pikslit |
| Maksimaalne kaadrisagedus | 60 fps |
| Resolutsioon haardekiirusel | 1280x720@30fps, 1280x720@60fps, 1920x1080@30fps, 1920x1080@60fps |
| Videosalvestusrežiimid | 720p, 1080p |
| Automaatfookus | |
| Näotuvastus | |
| Taimer | |
| Sarivõte | |
| Naeratuse tuvastus | |
| Öörežiim | |
| Panoraamrežiim | |
| Disain | |
| Toote kuju | Tulp |
| Toote värv | Hall |
| Värvi nimi | Meteorite Grey |
| Rahvusvahelise kaitse (IP) kood | IP52 |
| Kaitseomadused | Veekindel |
| Korpuse materjal | Polümetüülmetakrülaat (PMMA) |
| Salvesti | |
| RAM-i maht | 6 GB |
| Sisemine mälumaht | 128 GB |
| RAM-i tüüp | LPDDR4X |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash) |
| Maksimaalne mälukaardi suurus | 1000 GB |
| Aku | |
| Aku mahutavus | 5000 mAh |
| Eemaldatav aku | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 173 g |
| Laius | 74,5 mm |
| Sügavus | 7,99 mm |
| Kõrgus | 160,9 mm |
| Navigeerimine | |
| GPS | |
| GPS (satelliit) | |
| GLONASS-süsteem | |
| Galileo | |
| Sõnumite saatmine | |
| Lühisõnumiteenus (SMS) | |
| Toimimine | |
| Videokõne | |
| Kiirlaadimine | |
| Kiirlaadimise tehnoloogia | TurboPower |
| Sõrmejäljelugeja | |
| Näotuvastus | |
| Valjuhääldi | |
| Värinaalarm | |
| Pesad & liidesed | |
| USB port | |
| USB-pistmiku tüüp | USB tüüp-C |
| Kõrvaklappide ühenduvus | 3,5 mm |
| Tellimus | |
| Tellimuse tüüp | Liitumislepinguta |
| Protsessor | |
| Protsessori perekond | Qualcomm Snapdragon |
| Protsessori mudel | 695 5G |
| Protsessorituumad | 8 |
| Muud funktsioonid | |
| Puutetundlik ekraan | |
| Andurid | |
| Ümbritseva valguse andur | |
| Kiirendusmõõtur | |
| Lähedussensor | |
| Güroskoop | |
| Geomagneetiline sensor | |
| Pakendi sisu | |
| AC-adapter kaasa arvatud | |
| Kiirstardi juhend | |
| Kaablid kaasa arvatud | USB tüüp-C |
| Kaitseümbris | |
| AC-adapteri toide | 30 W |
| Ejection pin | |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85171300 |