Tootja: Motorola
Mudel: PASY0009FR
EAN: 0840023226205
Motorola moto e20 . Ekraani diagonaal: 16,5 cm (6.5"), Ekraani resolutsioon: 1600 x 720 pikslit, Kuvamise tüüp: IPS. Protsessori perekond: Unisoc, Protsessori mudel: T606. RAM-i maht: 2 GB, Sisemine mälumaht: 32 GB. Tagakaamera resolutsioon (numbriline): 13 MP, Tagumise kaamera tüüp: Kahepoolne kaamera. SIM-kaardi võimekus: Kaksik-SIM. Installitud operatsioonisüsteem: Android 11 Go Edition. Aku mahutavus: 4000 mAh. Toote värv: Hall. Kaal: 184 g
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 16,5 cm |
| Ekraani resolutsioon | 1600 x 720 pikslit |
| Ekraani kuju | Lame |
| Kuvamise tüüp | IPS |
| Loomulik kuvasuhe | 20:9 |
| Puutetundliku ekraani tüüp | Mahtuvustajur |
| Pikslite tihedus | 269 punkti tolli kohta |
| Ümarad ekraaninurgad | |
| Tarkvara | |
| Platvorm | Android |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android 11 Go edition |
| Rakenduste jaotusplatvorm | Google Play |
| Virtuaalne abiline | Google Assistant |
| Võrgustumine | |
| SIM-kaardi võimekus | Kaksik-SIM |
| Mobiilsidevõrgu põlvkond | 4G |
| SIM-kaardi tüüp | NanoSIM |
| SIM-kaardi käigultvahetus | |
| 3G-standardid | UMTS, WCDMA |
| 4G-standardid | LTE |
| WiFi | |
| WiFi-standardid | 802.11a, 802.11b, 802.11g |
| Bluetooth | |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| Kaamera | |
| Tagumise kaamera tüüp | Kahepoolne kaamera |
| Tagakaamera resolutsioon (numbriline) | 13 MP |
| Teise tagumise kaamera resolutsioon (numbriline) | 2 MP |
| Tagumise kaamera ava number | 2,2 |
| Teise tagumise kaamera ava number | 2,4 |
| Tagakaamera eraldusvõime | 1,12 µm |
| Teise tagakaamera eraldusvõime | 1,75 µm |
| Kaamera tüüp | Üks kaamera |
| Esikaamera resolutsioon (numbriline) | 5 MP |
| Eesmise kaamera ava number | 2,2 |
| Esikaamera eraldusvõime | 1,12 µm |
| Tagakaamera välk | |
| Välgu tüüp | LED |
| Video salvestamise resolutsioon (maksimaalne) | 1920 x 1080 pikslit |
| Maksimaalne kaadrisagedus | 30 fps |
| Resolutsioon haardekiirusel | 1280x720@30fps, 1920x1080@30fps |
| Videosalvestusrežiimid | 720p, 1080p |
| Öörežiim | |
| Panoraamrežiim | |
| Disain | |
| Toote kuju | Tulp |
| Toote värv | Hall |
| Värvi nimi | Graphite Gray |
| Rahvusvahelise kaitse (IP) kood | IP52 |
| Kaitseomadused | Veekindel |
| Korpuse materjal | Plast |
| Salvesti | |
| RAM-i maht | 2 GB |
| Sisemine mälumaht | 32 GB |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash) |
| Maksimaalne mälukaardi suurus | 1000 GB |
| Aku | |
| Aku mahutavus | 4000 mAh |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 184 g |
| Laius | 75,5 mm |
| Sügavus | 8,5 mm |
| Kõrgus | 164,8 mm |
| Navigeerimine | |
| GPS | |
| GPS (satelliit) | |
| GLONASS-süsteem | |
| Galileo | |
| Sõnumite saatmine | |
| Lühisõnumiteenus (SMS) | |
| Multimeedium-sõnumiteenus (MMS) | |
| Pesad & liidesed | |
| USB port | |
| USB-pistmiku tüüp | USB tüüp-C |
| USB versioon | 2.0 |
| Kõrvaklappide ühenduvus | 3,5 mm |
| Protsessor | |
| Protsessori perekond | Unisoc |
| Protsessori mudel | T606 |
| Protsessori arhitektuur | ARM Cortex-A75+Cortex-A55 |
| Protsessori võimendussagedus | 1,6 GHz |
| Protsessorituumad | 8 |
| Muud funktsioonid | |
| Puutetundlik ekraan | |
| Andurid | |
| Lähedussensor | |
| Ümbritseva valguse andur | |
| Kiirendusmõõtur | |
| Pakendi sisu | |
| AC-adapter kaasa arvatud | |
| Kiirstardi juhend | |
| Kaablid kaasa arvatud | USB tüüp-C |
| Ejection pin | |
| AC-adapteri toide | 10 W |
| Toimimine | |
| Sõrmejäljelugeja | |
| Valjuhääldi | |
| Häälkäsklused | |
| Värinaalarm | |
| Tehnilised andmed | |
| Remonditavuse indeks | 7.5 |
| Multimeedia | |
| Kõlarid | Mono |
| Sertifikaadid | |
| Erineelduvuskiirus (SAR) pea juures (EL) | 1,17 W/kg |
| Erineelduvuskiirus (SAR) keha juures (EL) | 1,8 W/kg |
| Jäsemete erineelduvusmäär (EL) | 3,16 W/kg |