Tootja: Motorola
Mudel: PAVX0011IT
EAN: 0840023235962
Motorola Moto E E22i. Ekraani diagonaal: 16,5 cm (6.5"), Ekraani resolutsioon: 720 x 1600 pikslit. Protsessori perekond: MediaTek, Protsessori mudel: Helio G37. RAM-i maht: 2 GB, Sisemine mälumaht: 32 GB. Tagakaamera resolutsioon (numbriline): 16 MP, Tagumise kaamera tüüp: Kahepoolne kaamera. SIM-kaardi võimekus: Kaksik-SIM. Installitud operatsioonisüsteem: Android 12 Go Edition. Aku mahutavus: 4020 mAh. Toote värv: Hall. Kaal: 174 g
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Tarkvara | |
| Platvorm | Android |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android 12 Go edition |
| Rakenduste jaotusplatvorm | Google Play |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 16,5 cm |
| Ekraani resolutsioon | 720 x 1600 pikslit |
| Ekraani kuju | Lame |
| Maksimaalne värskendussagedus | 90 Hz |
| Võrgustumine | |
| SIM-kaardi võimekus | Kaksik-SIM |
| Mobiilsidevõrgu põlvkond | 4G |
| WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| Kaamera | |
| Tagumise kaamera tüüp | Kahepoolne kaamera |
| Tagakaamera resolutsioon (numbriline) | 16 MP |
| Sügavuskaamera eraldusvõime (numbriline) | 2 MP |
| Kaamera tüüp | Üks kaamera |
| Esikaamera resolutsioon (numbriline) | 5 MP |
| Tagakaamera välk | |
| Välgu tüüp | LED |
| Disain | |
| Toote kuju | Tulp |
| Toote värv | Hall |
| Värvi nimi | Graphite Grey |
| Salvesti | |
| RAM-i maht | 2 GB |
| Sisemine mälumaht | 32 GB |
| Aku | |
| Aku mahutavus | 4020 mAh |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 174 g |
| Laius | 74,6 mm |
| Sügavus | 7,99 mm |
| Kõrgus | 163,5 mm |
| Navigeerimine | |
| GPS | |
| GPS (satelliit) | |
| GLONASS-süsteem | |
| Galileo | |
| Sõnumite saatmine | |
| Lühisõnumiteenus (SMS) | |
| Multimeedium-sõnumiteenus (MMS) | |
| Toimimine | |
| Videokõne | |
| Sõrmejäljelugeja | |
| Näotuvastus | |
| Valjuhääldi | |
| Värinaalarm | |
| Pesad & liidesed | |
| USB port | |
| USB-pistmiku tüüp | USB tüüp-C |
| Tellimus | |
| Tellimuse tüüp | Liitumislepinguta |
| Protsessor | |
| Protsessori perekond | MediaTek |
| Protsessori mudel | Helio G37 |
| Protsessori arhitektuur | ARM Cortex-A53 |
| Protsessori võimendussagedus | 2,3 GHz |
| Protsessorituumad | 8 |
| Pakendi sisu | |
| AC-adapter kaasa arvatud | |
| Kiirstardi juhend | |
| Kaablid kaasa arvatud | USB tüüp-C |