Tootja: LG
Mudel: LGH840.ADECTN
EAN: 8806087016031
LG G5 se. Ekraani diagonaal: 13,5 cm (5.3"), Ekraani resolutsioon: 2560 x 1440 pikslit, Kuvamise tüüp: IPS. Protsessori sagedus: 1,8 GHz, Protsessori perekond: Qualcomm Snapdragon, Protsessori mudel: 652. RAM-i maht: 3 GB, Sisemine mälumaht: 32 GB. Tagakaamera resolutsioon (numbriline): 16 MP, Tagumise kaamera tüüp: Üks kaamera. SIM-kaardi võimekus: Üksik-SIM. Installitud operatsioonisüsteem: Android 6.0.1. Aku mahutavus: 2800 mAh. Toote värv: Must, Titaanium. Kaal: 157 g
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
LG G5 se 13,5 cm (5.3") Üksik-SIM Android 6.0.1 4G USB tüüp-C 3 GB 32 GB 2800 mAh Must, Titaanium | €403.57 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 13,5 cm |
| Ekraani resolutsioon | 2560 x 1440 pikslit |
| Ekraani kuju | Lame |
| Kuvamise tüüp | IPS |
| Ekraani värvide arv | 16,78 miljonit värvi |
| Puutetehnoloogia | Mitmikpuude |
| Pikslite tihedus | 554 punkti tolli kohta |
| Tarkvara | |
| Platvorm | Android |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android 6.0.1 |
| Rakenduste jaotusplatvorm | Google Play |
| Võrgustumine | |
| SIM-kaardi võimekus | Üksik-SIM |
| Mobiilsidevõrgu põlvkond | 4G |
| SIM-kaardi tüüp | NanoSIM |
| 2G-standardid | Edge, GPRS, GSM |
| 3G-standardid | HSDPA, UMTS |
| 4G-standardid | LTE |
| WiFi | |
| WiFi-standardid | 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth | |
| Bluetoothi versioon | 4.2 |
| Bluetooth-profiilid | A2DP, AVRCP, GAP, HFP, HID, OPP, PBA, PBAP, SAP |
| 2G-sagedusalad (primaarne SIM) | 850,900,1800,1900 MHz |
| Toetatud 4G-ribad | 850,900,1900,2100 MHz |
| NFC-tehnoloogia | |
| Kaamera | |
| Tagumise kaamera tüüp | Üks kaamera |
| Tagakaamera resolutsioon (numbriline) | 16 MP |
| Teise tagumise kaamera resolutsioon (numbriline) | 8 MP |
| Digitaalne suum | 8 x |
| Kaamera tüüp | Üks kaamera |
| Esikaamera resolutsioon (numbriline) | 8 MP |
| Tagakaamera välk | |
| Välgu tüüp | LED |
| Automaatfookus | |
| Suumi võimekus | |
| Videosalvestus | |
| Öörežiim | |
| Disain | |
| Toote kuju | Tulp |
| Toote värv | Must, Titaanium |
| Salvesti | |
| RAM-i maht | 3 GB |
| Sisemine mälumaht | 32 GB |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash) |
| Maksimaalne mälukaardi suurus | 2000 GB |
| Aku | |
| Aku mahutavus | 2800 mAh |
| Akutehnoloogia | Liitiumioon (Li-Ion) |
| Kõneaeg (2G) | 23 h |
| Kõneaeg (3G) | 16 h |
| Ooteaeg (2G) | 120 h |
| Ooteaeg (3G) | 120 h |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 157 g |
| Laius | 73,9 mm |
| Sügavus | 7,7 mm |
| Kõrgus | 149,4 mm |
| Navigeerimine | |
| GPS | |
| Assisted GPS (A-GPS) | |
| Elektrooniline kompass | |
| Protsessor | |
| Protsessori sagedus | 1,8 GHz |
| Protsessori perekond | Qualcomm Snapdragon |
| Protsessori mudel | 652 |
| 64-bitine raaltöötlus | |
| Protsessorituumad | 8 |
| Sõnumite saatmine | |
| Lühisõnumiteenus (SMS) | |
| Kohene sõnumivahetus (IM) | |
| Toimimine | |
| Videokõne | |
| Sõrmejäljelugeja | |
| Valjuhääldi | |
| Värinaalarm | |
| Pesad & liidesed | |
| USB port | |
| USB-pistmiku tüüp | USB tüüp-C |
| Kõrvaklappide ühenduvus | 3,5 mm |
| Tellimus | |
| Tellimuse tüüp | Liitumislepinguta |
| Multimeedia | |
| FM-raadio | |
| Toetatud videoformaadid | DIVX, H.263, H.264, M-JPEG, MPEG4, VC-1, VP8, VP9, XVID |
| Muud funktsioonid | |
| Puutetundlik ekraan | |
| Andurid | |
| Kiirendusmõõtur | |
| Ümbritseva valguse andur | |
| Güroskoop | |
| Kõnede haldamine | |
| Ootel kõne | |
| Kõnesuunamine | |
| Ootel kõne | |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | USB |
| Kaasas kõrvaklapid | |
| Sertifikaadid | |
| Erineelduvuskiirus (SAR) pea juures (EL) | 0,981 W/kg |