| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Huawei P9 lite 13,2 cm (5.2") Kaksik-SIM Android 6.0 4G Mikro-USB 3 GB 16 GB 3000 mAh Must | €428.39 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Tarkvara | |
| Platvorm | Android |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android 6.0 |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 13,2 cm |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 pikslit |
| Kuvamise tüüp | IPS |
| Ekraani värvide arv | 16,78 miljonit värvi |
| Puutetehnoloogia | Mitmikpuude |
| Puutetundliku ekraani tüüp | Mahtuvustajur |
| Võrgustumine | |
| SIM-kaardi võimekus | Kaksik-SIM |
| Mobiilsidevõrgu põlvkond | 4G |
| SIM-kaardi tüüp | NanoSIM |
| 2G-standardid | GSM |
| 3G-standardid | UMTS |
| 4G-standardid | LTE |
| WiFi | |
| WiFi-standardid | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth | |
| Bluetoothi versioon | 4.1 |
| 2G-sagedusalad (primaarne SIM) | 850,900,1800,1900 MHz |
| 2G-sagedusalad (sekundaarne SIM) | 850,900,1800,1900 MHz |
| Toetatud 3G-sagedused | 900,1900,2100 MHz |
| Toetatud 4G-ribad | 900,1900,2100,2600 MHz |
| Jagamine (modemi režiim) | |
| WiFi otseühendus | |
| NFC-tehnoloogia | |
| Kaamera | |
| Tagumise kaamera tüüp | Üks kaamera |
| Tagakaamera resolutsioon (numbriline) | 13 MP |
| Kaamera tüüp | Üks kaamera |
| Esikaamera resolutsioon (numbriline) | 8 MP |
| Tagakaamera välk | |
| Välgu tüüp | LED |
| Automaatfookus | |
| Suumi võimekus | |
| Videosalvestus | |
| Disain | |
| Toote kuju | Tulp |
| Toote värv | Must |
| Salvesti | |
| RAM-i maht | 3 GB |
| Sisemine mälumaht | 16 GB |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash) |
| Maksimaalne mälukaardi suurus | 128 GB |
| USB-massmälu | |
| Aku | |
| Aku mahutavus | 3000 mAh |
| Kõneaeg (3G) | 18,9 h |
| Ooteaeg (2G) | 600 h |
| Ooteaeg (3G) | 630 h |
| Ooteaeg (4G) | 610 h |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 147 g |
| Laius | 72,6 mm |
| Sügavus | 7,5 mm |
| Kõrgus | 146,8 mm |
| Navigeerimine | |
| GPS | |
| Assisted GPS (A-GPS) | |
| GPS (satelliit) | |
| GLONASS-süsteem | |
| Elektrooniline kompass | |
| WiFi-positsioneerimine | |
| Protsessor | |
| Protsessori sagedus | 2 GHz |
| Protsessori perekond | Hi-Silicon |
| Protsessori mudel | 650 |
| 64-bitine raaltöötlus | |
| Protsessorituumad | 4 |
| Kaasprotsessor | |
| Kaasprotsessori sagedus | 1,7 GHz |
| Kaasprotsessori tuumad | 4 |
| Sõnumite saatmine | |
| Lühisõnumiteenus (SMS) | |
| Multimeedium-sõnumiteenus (MMS) | |
| Kohene sõnumivahetus (IM) | |
| Reaalajasuhtlus | |
| Toimimine | |
| Videokõne | |
| Sõrmejäljelugeja | |
| Mikrofoni vaigistamine | |
| Isikliku info haldur (PIM) | Äratuskell, Kalkulaator, Kalender, Sündmuste meeldetuletus, Märkmed, Tööde nimekiri |
| Lennurežiim | |
| Kontaktigruppide tugi | |
| Taustapildid | Taustapilt |
| Valjuhääldi | |
| Isikustamine | Ikoonid, Menüü, Otseteed |
| Värinaalarm | |
| Pesad & liidesed | |
| USB port | |
| USB-pistmiku tüüp | Mikro-USB |
| USB versioon | 2.0 |
| Kõrvaklappide ühenduvus | 3,5 mm |
| Tellimus | |
| Tellimuse tüüp | Liitumislepinguta |
| Muud funktsioonid | |
| Puutetundlik ekraan | |
| Andurid | |
| Lähedussensor | |
| Kiirendusmõõtur | |
| Ümbritseva valguse andur | |
| Näidusensor | |
| Pakendi sisu | |
| Kiirstardi juhend | |
| Garantiikaart | |
| Kaasas kõrvaklapid | |
| Kaablid kaasa arvatud | USB |
| Kõnede haldamine | |
| Kiirvalimine | |
| Ootel kõne | |
| Helistaja ID | |
| Kõnetaimer | |
| Ootel kõne | |
| Kõnesuunamine | |
| Konverentskõne | |
| Multimeedia | |
| Toetatud audioformaadid | 3GPP, AAC, AMR, FLAC, M4A, Keskmine, MP3, MP4, OGG, WAV |
| Toetatud videoformaadid | 3GP, MKV, MP4, WEBM |