Tootja: Huawei
Mudel: 51091FGC
EAN: 6901443164455
Huawei P10. Ekraani diagonaal: 12,9 cm (5.1"), Ekraani resolutsioon: 1920 x 1080 pikslit, Kuvamise tüüp: LTPS. Protsessori sagedus: 2,4 GHz, Protsessori perekond: Hi-Silicon, Protsessori mudel: Kirin 960. RAM-i maht: 4 GB, Sisemine mälumaht: 64 GB. Tagakaamera resolutsioon (numbriline): 20 MP, Tagumise kaamera tüüp: Kahepoolne kaamera. Installitud operatsioonisüsteem: Android 7.0. Aku mahutavus: 3200 mAh. Toote värv: Must. Kaal: 145 g
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.ldlc.com |
Huawei P10 Noir · Reconditionné | €90.88 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Tarkvara | |
| Platvorm | Android |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android 7.0 |
| Google'i rakendused | Google Maps, Google Play, Google+, YouTube |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 12,9 cm |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 pikslit |
| Ekraani kuju | Lame |
| Kuvamise tüüp | LTPS |
| Ekraani värvide arv | 16 miljonit värvi |
| Puutetehnoloogia | Mitmikpuude |
| Puutetundliku ekraani tüüp | Mahtuvustajur |
| Pikslite tihedus | 432 punkti tolli kohta |
| Sekundaarne ekraan | |
| Kaamera | |
| Tagumise kaamera tüüp | Kahepoolne kaamera |
| Tagakaamera resolutsioon (numbriline) | 20 MP |
| Teise tagumise kaamera resolutsioon (numbriline) | 12 MP |
| Tagumise kaamera ava number | 2,2 |
| Kaamera tüüp | Üks kaamera |
| Esikaamera resolutsioon (numbriline) | 8 MP |
| Eesmise kaamera ava number | 1,9 |
| Tagakaamera välk | |
| Välgu tüüp | LED |
| Maksimaalne kaadrisagedus | 30 fps |
| Videosalvestusrežiimid | 2160p |
| Automaatfookus | |
| Suumi võimekus | |
| Videosalvestus | |
| Pildistabilisaator | |
| Taimer | |
| Geomärgistamine | |
| Võrgustumine | |
| Mobiilsidevõrgu põlvkond | 4G |
| SIM-kaardi tüüp | NanoSIM |
| 2G-standardid | Edge, GSM |
| 3G-standardid | UMTS, HSPA+, DC-HSDPA |
| 4G-standardid | LTE |
| WiFi | |
| WiFi-standardid | 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth | |
| Bluetoothi versioon | 4.2 |
| 2G-sagedusalad (primaarne SIM) | 850,900,1800,1900 MHz |
| 2G-sagedusalad (sekundaarne SIM) | 850,900,1800,1900 MHz |
| Toetatud 3G-sagedused | 1900,2100 MHz |
| Toetatud 4G-ribad | 850,900,1800,1900 MHz |
| Jagamine (modemi režiim) | |
| NFC-tehnoloogia | |
| Disain | |
| Toote kuju | Tulp |
| Toote värv | Must |
| Värvi nimi | Graphite Black |
| Salvesti | |
| RAM-i maht | 4 GB |
| Sisemine mälumaht | 64 GB |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash) |
| Maksimaalne mälukaardi suurus | 256 GB |
| USB-massmälu | |
| Aku | |
| Aku mahutavus | 3200 mAh |
| Kõneaeg (3G) | 23 h |
| Ooteaeg (3G) | 359 h |
| Ooteaeg (4G) | 408 h |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 145 g |
| Laius | 69,3 mm |
| Sügavus | 6,98 mm |
| Kõrgus | 145,3 mm |
| Navigeerimine | |
| GPS | |
| Assisted GPS (A-GPS) | |
| GPS (satelliit) | |
| GLONASS-süsteem | |
| BeiDou | |
| Elektrooniline kompass | |
| WiFi-positsioneerimine | |
| Protsessor | |
| Protsessori sagedus | 2,4 GHz |
| Protsessori perekond | Hi-Silicon |
| Protsessori mudel | Kirin 960 |
| Protsessorituumad | 4 |
| Kaasprotsessor | |
| Kaasprotsessori sagedus | 1,8 GHz |
| Kaasprotsessori arhitektuur | ARM Cortex-A53 |
| Kaasprotsessori tuumad | 4 |
| Sõnumite saatmine | |
| Lühisõnumiteenus (SMS) | |
| Multimeedium-sõnumiteenus (MMS) | |
| Kohene sõnumivahetus (IM) | |
| Reaalajasuhtlus | |
| Toimimine | |
| Videokõne | |
| Sõrmejäljelugeja | |
| Isikliku info haldur (PIM) | Äratuskell, Kalkulaator, Kalender, Failide korrastaja, Märkmed, Tööde nimekiri |
| Häälvalimine | |
| Mikrofoni vaigistamine | |
| Lennurežiim | |
| Kontaktigruppide tugi | |
| Valjuhääldi | |
| Isikustamine | Ikoonid, Menüü, Otseteed |
| Taustapildid | Taustapilt |
| Värinaalarm | |
| Pesad & liidesed | |
| USB port | |
| USB-pistmiku tüüp | USB tüüp-C |
| USB versioon | 2.0 |
| Kõrvaklappide ühenduvus | 3,5 mm |
| Tellimus | |
| Tellimuse tüüp | Liitumislepinguta |
| Multimeedia | |
| FM-raadio | |
| Toetatud audioformaadid | AAC, AMR, FLAC, MIDI, MP3, MP4, OGG, RA-Lossless, WAV |
| Toetatud videoformaadid | 3GP, ASF, MP4, RM, WMV |
| Muud funktsioonid | |
| Puutetundlik ekraan | |
| Andurid | |
| Ümbritseva valguse andur | |
| Lähedussensor | |
| Kiirendusmõõtur | |
| Güroskoop | |
| Näidusensor | |
| Pakendi sisu | |
| AC-adapter kaasa arvatud | |
| Kiirstardi juhend | |
| Kaasas kõrvaklapid | |
| Kaablid kaasa arvatud | USB tüüp-C |
| Kõnede haldamine | |
| Kiirvalimine | |
| Helistaja ID | |
| Ootel kõne | |
| Kõne blokeerimine | |
| Ootel kõne | |
| Kõnetaimer | |
| Kõnesuunamine | |
| Konverentskõne | |
| Sertifikaadid | |
| Erineelduvuskiiruse (SAR) väärtus (EL) | 1,5 W/kg |
| Erineelduvuskiiruse (SAR) kategooria pea juures (EL) | D |