Tootja: Huawei
Mudel: 51092CTE
EAN: 6901443210855
Huawei P smart. Ekraani diagonaal: 14,3 cm (5.65"), Ekraani resolutsioon: 2160 x 1080 pikslit, Kuvamise tüüp: IPS. Protsessori sagedus: 2,36 GHz, Protsessori perekond: Hi-Silicon, Protsessori mudel: Kirin 659. RAM-i maht: 3 GB, Sisemine mälumaht: 32 GB. Tagakaamera resolutsioon (numbriline): 13 MP, Tagumise kaamera tüüp: Kahepoolne kaamera. SIM-kaardi võimekus: Hybrid Dual SIM. Installitud operatsioonisüsteem: Android 8.0. Aku mahutavus: 3000 mAh. Toote värv: Kuld. Kaal: 143 g
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.ldlc.com |
Huawei P Smart Or · Reconditionné | €70.80 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 14,3 cm |
| Ekraani resolutsioon | 2160 x 1080 pikslit |
| Kuvamise tüüp | IPS |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Puutetehnoloogia | Mitmikpuude |
| Puutetundliku ekraani tüüp | Mahtuvustajur |
| Pikslite tihedus | 428 punkti tolli kohta |
| Sekundaarne ekraan | |
| Tarkvara | |
| Platvorm | Android |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android 8.0 |
| Google'i rakendused | Google Maps, Google Play |
| Võrgustumine | |
| SIM-kaardi võimekus | Hybrid Dual SIM |
| Mobiilsidevõrgu põlvkond | 4G |
| SIM-kaardi tüüp | NanoSIM |
| 2G-standardid | Edge, GPRS, GSM |
| 3G-standardid | UMTS |
| 4G-standardid | LTE |
| WiFi | |
| WiFi-standardid | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth | |
| Bluetoothi versioon | 4.2 |
| 2G-sagedusalad (primaarne SIM) | 850,900,1800,1900 MHz |
| 2G-sagedusalad (sekundaarne SIM) | 850,900,1800,1900 MHz |
| Toetatud 3G-sagedused | 850,900,1900,2100 MHz |
| WiFi otseühendus | |
| Jagamine (modemi režiim) | |
| NFC-tehnoloogia | |
| Kaamera | |
| Tagumise kaamera tüüp | Kahepoolne kaamera |
| Tagakaamera resolutsioon (numbriline) | 13 MP |
| Teise tagumise kaamera resolutsioon (numbriline) | 2 MP |
| Kaamera tüüp | Üks kaamera |
| Esikaamera resolutsioon (numbriline) | 8 MP |
| Eesmise kaamera ava number | 2 |
| Tagakaamera välk | |
| Videosalvestus | |
| Disain | |
| Toote kuju | Tulp |
| Toote värv | Kuld |
| Salvesti | |
| RAM-i maht | 3 GB |
| Sisemine mälumaht | 32 GB |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash), MicroSDHC, MicroSDXC |
| Maksimaalne mälukaardi suurus | 256 GB |
| USB-massmälu | |
| Mälukaardi pilu tüüp | Mälukaardi pesa |
| Aku | |
| Aku mahutavus | 3000 mAh |
| Akutehnoloogia | Liitiumpolümeer (LiPo) |
| Aku laadimisaeg | 2,5 h |
| Kõneaeg (4G) | 11 h |
| Ooteaeg (4G) | 519 h |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 143 g |
| Laius | 72 mm |
| Sügavus | 7,45 mm |
| Kõrgus | 150,1 mm |
| Protsessor | |
| Protsessori sagedus | 2,36 GHz |
| Protsessori perekond | Hi-Silicon |
| Protsessori mudel | Kirin 659 |
| Protsessori arhitektuur | ARM Cortex-A53 |
| Protsessorituumad | 4 |
| Protsessori litograafia | 16 nm |
| Kaasprotsessor | |
| Kaasprotsessori sagedus | 1,7 GHz |
| Kaasprotsessori arhitektuur | ARM Cortex-A53 |
| Kaasprotsessori tuumad | 4 |
| Sõnumite saatmine | |
| Lühisõnumiteenus (SMS) | |
| Multimeedium-sõnumiteenus (MMS) | |
| Kohene sõnumivahetus (IM) | |
| Toimimine | |
| Videokõne | |
| Sõrmejäljelugeja | |
| Mikrofoni vaigistamine | |
| Lennurežiim | |
| Isikliku info haldur (PIM) | Äratuskell, Kalkulaator, Kalender |
| Kontaktigruppide tugi | |
| Taustapildid | Taustapilt |
| Valjuhääldi | |
| Isikustamine | Ikoonid, Menüü, Otseteed |
| Värinaalarm | |
| Pesad & liidesed | |
| USB port | |
| USB-pistmiku tüüp | Mikro-USB |
| USB versioon | 2.0 |
| Kõrvaklappide ühenduvus | 3,5 mm |
| Tellimus | |
| Tellimuse tüüp | Liitumislepinguta |
| Navigeerimine | |
| GPS (satelliit) | |
| GLONASS-süsteem | |
| Elektrooniline kompass | |
| WiFi-positsioneerimine | |
| Muud funktsioonid | |
| Puutetundlik ekraan | |
| Andurid | |
| Lähedussensor | |
| Ümbritseva valguse andur | |
| Kiirendusmõõtur | |
| Pakendi sisu | |
| AC-adapter kaasa arvatud | |
| Kiirstardi juhend | |
| Ekraanikaitse | |
| Garantiikaart | |
| Kaablid kaasa arvatud | Mikro-USB |
| Kaasas kõrvaklapid | |
| Kõnede haldamine | |
| Helistaja ID | |
| Ootel kõne | |
| Kiirvalimine | |
| Kõnesuunamine | |
| Kõnetaimer | |
| Konverentskõne | |
| Ootel kõne | |
| Sertifikaadid | |
| Erineelduvuskiiruse (SAR) väärtus (EL) | 1,24 W/kg |
| Erineelduvuskiirus (SAR) pea juures (EL) | 1,27 W/kg |