Tootja: Huawei
Mudel: NVA9SEBLUE/8/128
EAN: 6941487249701
Huawei nova 9 SE. Ekraani diagonaal: 17,2 cm (6.78"), Ekraani resolutsioon: 1080 x 2388 pikslit, Kuvamise tüüp: LCD. Protsessori sagedus: 2,4 GHz, Protsessori perekond: Qualcomm Snapdragon, Protsessori mudel: 680. RAM-i maht: 8 GB, Sisemine mälumaht: 128 GB. Tagakaamera resolutsioon (numbriline): 108 MP, Tagumise kaamera tüüp: Quad kaamera. SIM-kaardi võimekus: Kaksik-SIM. Installitud operatsioonisüsteem: EMUI 12.0. Aku mahutavus: 4000 mAh. Toote värv: Sinine. Kaal: 191 g
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 17,2 cm |
| Ekraani resolutsioon | 1080 x 2388 pikslit |
| Ekraani kuju | Lame |
| Kuvamise tüüp | LCD |
| Maksimaalne värskendussagedus | 90 Hz |
| Ümarad ekraaninurgad | |
| Tarkvara | |
| Platvorm | HarmonyOS |
| Installitud operatsioonisüsteem | EMUI 12.0 |
| Võrgustumine | |
| SIM-kaardi võimekus | Kaksik-SIM |
| Mobiilsidevõrgu põlvkond | 4G |
| 3G-standardid | WCDMA |
| 4G-standardid | LTE |
| WiFi | |
| WiFi-standardid | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| Sagedusriba | Dual-band |
| WiFi otseühendus | |
| NFC-tehnoloogia | |
| Kaamera | |
| Tagumise kaamera tüüp | Quad kaamera |
| Tagakaamera resolutsioon (numbriline) | 108 MP |
| Teise tagumise kaamera resolutsioon (numbriline) | 8 MP |
| Kolmanda tagakaamera resolutsioon | 2 MP |
| Neljanda tagakaamera resolutsioon (arvuline) | 2 MP |
| Tagumise kaamera ava number | 1,9 |
| Teise tagumise kaamera ava number | 2,2 |
| Kolmanda tagakaamera avaarv | 2,4 |
| Neljanda tagakaamera avade arv | 2,4 |
| Digitaalne suum | 10 x |
| Kaamera tüüp | Üks kaamera |
| Esikaamera resolutsioon (numbriline) | 16 MP |
| Eesmise kaamera ava number | 2,2 |
| Tagakaamera välk | |
| Automaatfookus | |
| Disain | |
| Toote kuju | Tulp |
| Toote värv | Sinine |
| Värvi nimi | Crystal Blue |
| Kaitseomadused | Pritsmekindel |
| Korpuse materjal | Plast |
| Salvesti | |
| RAM-i maht | 8 GB |
| Sisemine mälumaht | 128 GB |
| Aku | |
| Aku mahutavus | 4000 mAh |
| Akutehnoloogia | Liitiumpolümeer (LiPo) |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 191 g |
| Laius | 75,5 mm |
| Sügavus | 7,94 mm |
| Kõrgus | 164,6 mm |
| Pakendi laius | 180 mm |
| Pakendi sügavus | 89,5 mm |
| Pakendi kõrgus | 59 mm |
| Pakendi kaal | 472,3 g |
| Navigeerimine | |
| GPS | |
| GPS (satelliit) | |
| GLONASS-süsteem | |
| BeiDou | |
| Galileo | |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | |
| Protsessor | |
| Protsessori sagedus | 2,4 GHz |
| Protsessori perekond | Qualcomm Snapdragon |
| Protsessori mudel | 680 |
| Protsessori arhitektuur | ARM Cortex-A73 |
| Protsessorituumad | 8 |
| Kaasprotsessor | |
| Kaasprotsessori sagedus | 1,8 GHz |
| Kaasprotsessori arhitektuur | ARM Cortex-A53 |
| Sõnumite saatmine | |
| Lühisõnumiteenus (SMS) | |
| Multimeedium-sõnumiteenus (MMS) | |
| Toimimine | |
| Videokõne | |
| Sõrmejäljelugeja | |
| Näotuvastus | |
| Häälkäsklused | |
| Päritoluriik | Hiina |
| USB On-The-Go tugi | |
| Värinaalarm | |
| Pesad & liidesed | |
| USB port | |
| USB-pistmiku tüüp | USB tüüp-C |
| Tellimus | |
| Tellimuse tüüp | Liitumislepinguta |
| Multimeedia | |
| FM-raadio | |
| Muud funktsioonid | |
| Puutetundlik ekraan | |
| Andurid | |
| Ümbritseva valguse andur | |
| Kiirendusmõõtur | |
| Geomagneetiline sensor | |
| Pakendi sisu | |
| AC-adapter kaasa arvatud | |
| Kiirstardi juhend | |
| Kaablid kaasa arvatud | USB tüüp-C |
| Ejection pin | |