Tootja: Huawei
Mudel: 51091ABC
EAN: 6901443154029
Huawei Mate 9 Pro. Ekraani diagonaal: 14 cm (5.5"), Ekraani resolutsioon: 2560 x 1440 pikslit, Kuvamise tüüp: AMOLED. Protsessori sagedus: 2,4 GHz, Protsessori perekond: Hi-Silicon, Protsessori mudel: Kirin 960. RAM-i maht: 6 GB, Sisemine mälumaht: 128 GB. Tagakaamera resolutsioon (numbriline): 20 MP, Tagumise kaamera tüüp: Kahepoolne kaamera. SIM-kaardi võimekus: Kaksik-SIM. Installitud operatsioonisüsteem: Android 7.0. Aku mahutavus: 4000 mAh. Toote värv: Hall. Kaal: 169 g
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Huawei Mate 9 Pro 14 cm (5.5") Kaksik-SIM Android 7.0 4G USB tüüp-C 6 GB 128 GB 4000 mAh Hall | €879.17 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 14 cm |
| Ekraani resolutsioon | 2560 x 1440 pikslit |
| Ekraani kuju | Kumera servaga ekraan |
| Kuvamise tüüp | AMOLED |
| Ekraani värvide arv | 16,78 miljonit värvi |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 70000:1 |
| Puutetehnoloogia | Mitmikpuude |
| Puutetundliku ekraani tüüp | Mahtuvustajur |
| Pikslite tihedus | 534 punkti tolli kohta |
| Sekundaarne ekraan | |
| Tarkvara | |
| Platvorm | Android |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android 7.0 |
| Võrgustumine | |
| SIM-kaardi võimekus | Kaksik-SIM |
| Mobiilsidevõrgu põlvkond | 4G |
| SIM-kaardi tüüp | NanoSIM |
| 2G-standardid | GSM |
| 3G-standardid | UMTS, WCDMA |
| 4G-standardid | LTE |
| WiFi | |
| WiFi-standardid | 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth | |
| Väikese energiavajadusega bluetooth-tehnoloogia (BLE) | |
| Bluetoothi versioon | 4.2 |
| 2G-sagedusalad (primaarne SIM) | 850,900,1800,1900 MHz |
| Toetatud 3G-sagedused | 800 MHz |
| WiFi otseühendus | |
| Jagamine (modemi režiim) | |
| NFC-tehnoloogia | |
| Kaamera | |
| Tagumise kaamera tüüp | Kahepoolne kaamera |
| Tagakaamera resolutsioon (numbriline) | 20 MP |
| Teise tagumise kaamera resolutsioon (numbriline) | 12 MP |
| Kaamera tüüp | Üks kaamera |
| Esikaamera resolutsioon (numbriline) | 8 MP |
| Tagakaamera välk | |
| Välgu tüüp | LED |
| Anduri tüüp | BSI CMOS |
| Videosalvestusrežiimid | 2160p |
| Automaatfookus | |
| Suumi võimekus | |
| Videosalvestus | |
| Geomärgistamine | |
| Disain | |
| Toote kuju | Tulp |
| Toote värv | Hall |
| Salvesti | |
| RAM-i maht | 6 GB |
| Sisemine mälumaht | 128 GB |
| Ühilduvad mälukaardid | Ei ole toetatud |
| USB-massmälu | |
| Aku | |
| Aku mahutavus | 4000 mAh |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 169 g |
| Laius | 75 mm |
| Sügavus | 7,5 mm |
| Kõrgus | 152 mm |
| Navigeerimine | |
| GPS | |
| GLONASS-süsteem | |
| Elektrooniline kompass | |
| WiFi-positsioneerimine | |
| Protsessor | |
| Protsessori sagedus | 2,4 GHz |
| Protsessori perekond | Hi-Silicon |
| Protsessori mudel | Kirin 960 |
| Protsessorituumad | 4 |
| Kaasprotsessor | |
| Kaasprotsessori sagedus | 1,8 GHz |
| Kaasprotsessori arhitektuur | ARM Cortex-A53 |
| Kaasprotsessori tuumad | 4 |
| Sõnumite saatmine | |
| Lühisõnumiteenus (SMS) | |
| Multimeedium-sõnumiteenus (MMS) | |
| Kohene sõnumivahetus (IM) | |
| Reaalajasuhtlus | |
| Toimimine | |
| Videokõne | |
| Sõrmejäljelugeja | |
| Mikrofoni vaigistamine | |
| Lennurežiim | |
| Isikliku info haldur (PIM) | Äratuskell, Kalkulaator, Kalender, Märkmed |
| Kontaktigruppide tugi | |
| Taustapildid | Taustapilt |
| Isikustamine | Ikoonid, Menüü, Otseteed |
| Valjuhääldi | |
| Värinaalarm | |
| Pesad & liidesed | |
| USB port | |
| USB-pistmiku tüüp | USB tüüp-C |
| Kõrvaklappide ühenduvus | 3,5 mm |
| Tellimus | |
| Tellimuse tüüp | Liitumislepinguta |
| Muud funktsioonid | |
| Puutetundlik ekraan | |
| Andurid | |
| Lähedussensor | |
| Ümbritseva valguse andur | |
| Güroskoop | |
| Baromeeter | |
| Näidusensor | |
| Kõnede haldamine | |
| Ootel kõne | |
| Kiirvalimine | |
| Ootel kõne | |
| Kõnesuunamine | |
| Kõnetaimer | |
| Helistaja ID | |
| Konverentskõne | |
| Multimeedia | |
| Toetatud audioformaadid | AAC, AAC+, AMR-NB, AMR-WB, FLAC, MIDI, MP3, MP4, OGG, PCM, WAV |
| Toetatud videoformaadid | 3GP, ASF, MP4, RM, RMVB, WMV |
| Videopakkimise formaadid | H.263, H.264, H.265 |
| Häälekoodekid | AMR-NB, AMR-WB |
| Sertifikaadid | |
| Erineelduvuskiirus (SAR) pea juures (EL) | 1,64 W/kg |