Tootja: Huawei
Mudel: 51091CKN
EAN: 6901443158270
Huawei 51091CKM. Ekraani diagonaal: 13,2 cm (5.2"), Ekraani resolutsioon: 1920 x 1080 pikslit, Kuvamise tüüp: IPS. Protsessori sagedus: 2,1 GHz. RAM-i maht: 4 GB, Sisemine mälumaht: 32 GB. Tagakaamera resolutsioon (numbriline): 12 MP, Tagumise kaamera tüüp: Üks kaamera. SIM-kaardi võimekus: Kaksik-SIM. Installitud operatsioonisüsteem: Android 7.0. Aku mahutavus: 3000 mAh. Toote värv: Kuld. Kaal: 146 g
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.ldlc.com |
Huawei P10 Lite Or · Reconditionné | €87.49 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 13,2 cm |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 pikslit |
| Kuvamise tüüp | IPS |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Puutetehnoloogia | Mitmikpuude |
| Puutetundliku ekraani tüüp | Mahtuvustajur |
| Sekundaarne ekraan | |
| Tarkvara | |
| Platvorm | Android |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android 7.0 |
| Google'i rakendused | Google Maps, Google Play, YouTube |
| Võrgustumine | |
| SIM-kaardi võimekus | Kaksik-SIM |
| Mobiilsidevõrgu põlvkond | 4G |
| SIM-kaardi tüüp | NanoSIM |
| 2G-standardid | GSM |
| WiFi | |
| WiFi-standardid | 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth | |
| Bluetoothi versioon | 4.1 |
| Jagamine (modemi režiim) | |
| NFC-tehnoloogia | |
| Kaamera | |
| Tagumise kaamera tüüp | Üks kaamera |
| Tagakaamera resolutsioon (numbriline) | 12 MP |
| Kaamera tüüp | Üks kaamera |
| Esikaamera resolutsioon (numbriline) | 8 MP |
| Tagakaamera välk | |
| Välgu tüüp | LED |
| Automaatfookus | |
| Suumi võimekus | |
| Videosalvestus | |
| Geomärgistamine | |
| Disain | |
| Toote kuju | Tulp |
| Toote värv | Kuld |
| Värvi nimi | Platinum Gold |
| Salvesti | |
| RAM-i maht | 4 GB |
| Sisemine mälumaht | 32 GB |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash) |
| Maksimaalne mälukaardi suurus | 256 GB |
| USB-massmälu | |
| Aku | |
| Aku mahutavus | 3000 mAh |
| Aku laadimisaeg | 1,67 h |
| Kõneaeg (2G) | 37 h |
| Kõneaeg (3G) | 21 h |
| Kõneaeg (4G) | 20 h |
| Ooteaeg (2G) | 575 h |
| Ooteaeg (3G) | 564 h |
| Ooteaeg (4G) | 532 h |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 146 g |
| Laius | 72 mm |
| Sügavus | 7,2 mm |
| Kõrgus | 146,5 mm |
| Navigeerimine | |
| GPS | |
| WiFi-positsioneerimine | |
| Protsessor | |
| Protsessori sagedus | 2,1 GHz |
| Protsessorituumad | 8 |
| Kaasprotsessor | |
| Kaasprotsessori sagedus | 1,7 GHz |
| Kaasprotsessori tuumad | 4 |
| Sõnumite saatmine | |
| Lühisõnumiteenus (SMS) | |
| Multimeedium-sõnumiteenus (MMS) | |
| Kohene sõnumivahetus (IM) | |
| Reaalajasuhtlus | |
| Toimimine | |
| Videokõne | |
| Sõrmejäljelugeja | |
| Isikliku info haldur (PIM) | Äratuskell, Kalkulaator, Kalender |
| Mikrofoni vaigistamine | |
| Valjuhääldi | |
| Taustapildid | Taustapilt |
| Isikustamine | Ikoonid, Menüü, Otseteed |
| Lennurežiim | |
| Kontaktigruppide tugi | |
| Värinaalarm | |
| Pesad & liidesed | |
| USB port | |
| USB-pistmiku tüüp | Mikro-USB |
| USB versioon | 2.0 |
| Kõrvaklappide ühenduvus | 3,5 mm |
| Muud funktsioonid | |
| Puutetundlik ekraan | |
| Andurid | |
| Lähedussensor | |
| Kiirendusmõõtur | |
| Näidusensor | |
| Pakendi sisu | |
| AC-adapter kaasa arvatud | |
| Kiirstardi juhend | |
| Garantiikaart | |
| Kaablid kaasa arvatud | USB |
| Kaasas kõrvaklapid | |
| Kõnede haldamine | |
| Konverentskõne | |
| Helistaja ID | |
| Ootel kõne | |
| Kiirvalimine | |
| Ootel kõne | |
| Kõnetaimer | |
| Kõnesuunamine | |
| Sertifikaadid | |
| Erineelduvuskiirus (SAR) pea juures (EL) | 0,89 W/kg |