Tootja: Smartwares
Mudel: SH4-90261
EAN: 8711658435015
Smartwares SH4-90261. Ühenduvustehnoloogia: Juhtmevaba, Sagedus: 433,92 MHz. Toetatud paigutus: Hoonesisene, Toote värv: Valge, Parim kasutamiseks: Kodu. Maksimaalne sisendvõimsus: 3600 W, AC-sisendpinge: 220 - 240 V, AC-sisendsagedus: 50 / 60 Hz. Toetatud rakendused: HomeWizard. Kaal: 110 g, Pakendi laius: 125 mm, Pakendi sügavus: 75 mm
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Võimsus | |
| Maksimaalne sisendvõimsus | 3600 W |
| AC-sisendpinge | 220 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 / 60 Hz |
| Pistiku tüüp | Type F (CEE 7/4) |
| Ühilduvad pistikutüübid | EU |
| Pakendi sisu | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pesad & liidesed | |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmevaba |
| Sagedus | 433,92 MHz |
| Funktsioonid | |
| Toetatud paigutus | Hoonesisene |
| Parim kasutamiseks | Kodu |
| Korpuse materjal | Plast |
| Toote värv | Valge |
| Rahvusvahelise kaitse (IP) kood | IP20 |
| Toimimine | |
| Juhitav Androidi seadmega | |
| Juhitav iPhone'i/iPadiga | |
| Toetatud rakendused | HomeWizard |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 110 g |
| Pakendi laius | 125 mm |
| Pakendi sügavus | 75 mm |
| Pakendi kõrgus | 195 mm |
| Pakendi kaal | 160 g |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | CE |
| Logistika andmed | |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (40 jalga) | 55354 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (40 jalga, HC) | 60889 tk |
| Kihid kaubaaluse kohta | 4 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 384 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (20 jalga) | 27677 tk |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 4,67 kg |
| Põhikasti (välimise) laius | 395 mm |
| Peamise pakendi GTIN (EAN/UPC) | 8711658435855 |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 24 tk |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 410 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 435 mm |