Tootja: Philips by Signify
Mudel: 8718699689285
EAN: 8718699689285
Philips Nutikas pistik. Ühenduvustehnoloogia: Juhtmevaba, Traadita side tehnoloogia: Bluetooth/Zigbee. Toetatud paigutus: Hoonesisene, Toote värv: Valge, Korpuse materjal: Sünteetika. AC-sisendpinge: 220-240 V, AC-sisendsagedus: 220-240 V. Laius: 51 mm, Sügavus: 84 mm, Kõrgus: 51 mm. Sagedusvahemik (Hue valgusregulaator): 2401 - 2483,5 MHz
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
itemz4u.de |
Philips Hue Smart Plug – smarte Steckdose – weiß | €39.99 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmevaba |
| Traadita side tehnoloogia | Bluetooth/Zigbee |
| Funktsioonid | |
| Toetatud paigutus | Hoonesisene |
| Toote värv | Valge |
| Korpuse materjal | Sünteetika |
| Rahvusvahelise kaitse (IP) kood | IP20 |
| Zigbee Light Link | Jah |
| Hue valgusregulaatori rahvusvaheline kaitsekood (IP) | IP20 |
| Philips Hue Bluetooth äpp toetatud | Jah |
| Toetatud rakendus Philips Hue | Jah |
| Hue valgusregulaatori tööiga (mitu lülitust) | 10000 |
| Sagedusvahemik (Hue valgusregulaator) | 2401 - 2483,5 MHz |
| Võimsus | |
| AC-sisendpinge | 220-240 V |
| AC-sisendsagedus | 220-240 V Hz |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 35 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 95 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 51 mm |
| Sügavus | 84 mm |
| Kõrgus | 51 mm |
| Kaal | 100 g |
| Pakendi laius | 8,8 mm |
| Pakendi sügavus | 5,5 mm |
| Pakendi kõrgus | 16,5 mm |
| Pakendi kaal | 126 g |
| Pakendi netokaal | 100 g |
| Toimimine | |
| Töötab Amazon Alexea'ga | Jah |
| Muud funktsioonid | |
| EAN/UPC/GTIN (pakend) | 8718699689285 |
| Logistika andmed | |
| 12NC logistikakood(id) | 929002240401 |
| SAP EAN/UPC osa kohta | 8718699689285 |
| Tehnilised andmed | |
| SAP EAN kogukaal tüki kohta | 0,126 g |
| SAP kõrgus tüki kohta | 16,500 cm |
| SAP pikkus tüki kohta | 5,500 cm |
| SAP laius tüki kohta | 8,800 cm |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi kogukaal | 130 g |