Tootja: Samsung
Mudel: SM-R875FZKAEUD
EAN: 8806092581999
Samsung Galaxy Watch4 on stiilne nutikell, mis on loodud neile, kes hindavad elegantsi ja funktsionaalsust. Sellel on suurepärane 3,56 cm (1,4") Super AMOLED ekraan, mis võimaldab nautida selgeid ja elavaid visuaale otse randmel. Puutetundliku liidese abil on navigeerimine lihtne, võimaldades hõlpsalt juurdepääsu kella erinevatele funktsioonidele.
Varustatud võimsa Exynos W920 protsessoriga, mille sagedus on 1180 MHz ja 1500 MB RAM-ga, tagab Galaxy Watch4 sujuva jõudluse ja tõhusa mitmeülesande. 16 GB välkmälu abil on piisavalt ruumi lemmikrakenduste, muusika ja muu salvestamiseks.
Töötades Wear OS-i operatsioonisüsteemil, pakub see nutikell ühilduvust erinevate mobiilsete operatsioonisüsteemidega, sealhulgas Android 6.0, Android 7.0, Android 7.1, Android 7.1.2, Android 8.0, Android 9.0 ja Android 10. Püsi ühenduses ja naudi sujuvat integreerimist oma nutitelefoniga.
Kaaludes vaid 30,3 g, on Galaxy Watch4 kerge ja mugav kanda terve päeva jooksul. Elegantselt must rihm lisab stiilile viimistlust. Kompaktsed mõõtmed - 44,4 mm laius, 43,3 mm sügavus ja 9,8 mm paksus - tagavad täiusliku sobivuse randmele.
Jää ühendatuks traadita võrguga sisseehitatud Wi-Fi võimekuse abil, mis võimaldab sul sirvida internetti ja saada teavitusi ilma nutitelefoni vajaduseta. GPS (satelliit) tagab täpse asukoha jälgimise liikvel olles.
361 mAh aku tagab Galaxy Watch4-le pikaajalise ja usaldusväärse toiteallika. Lisaks toetab kell juhtmevaba laadimist mugava ja hõlpsa laadimise jaoks.
Galaxy Watch4-l on muljetavaldav hulk funktsioone, mis rikastavad sinu igapäevaelu. Elektrooniline kompass võimaldab sul hõlpsalt navigeerida. Sisseehitatud südamelöögisageduse monitor ja baromeeter võimaldavad sul jälgida oma tervise- ja fitnessieesmärke. Kellal on ka ümbritseva valguse andur, kiirendusmõõtur ja güroskoop täpseks liikumise jälgimiseks ja tegevuste monitoorimiseks.
Stiilse disaini ja praktiliste funktsioonidega on Samsung Galaxy Watch4 ideaalne kaaslane sinu aktiivsele elustiilile. Olgu sul siis treeningul, korraldades oma aega või lihtsalt nautides kantavat tehnoloogiat, see nutikell vastab kõigile ootustele.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.tet.lv |
Viedpulkstenis Samsung Galaxy Watch4 44mm LTE Black | €349.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Turu positsiooneerimine | Nutikell |
| Kellakorpuse mõõt | 44 mm |
| Kellakorpuse värv | Must |
| Kellakorpuse materjal | Alumiinium |
| Rihma värv | Must |
| Kuju | Ümmargune |
| Kinnitamise tüüp | Üheharuline rihmapannal |
| Rahvusvahelise kaitse (IP) kood | IP68 |
| Kaitseomadused | Tolmukindel, Veekindel |
| Veekindel | 5 ATM |
| Ekraan | |
| Kuvamise tüüp | Digitaalne |
| Ekraani resolutsioon | 450 x 450 pikslit |
| Puutetundlik ekraan | |
| Ekraani tehnoloogia | Super AMOLED |
| Ekraani diagonaal | 3,56 cm |
| Alati sees ekraan | |
| Värviline tabloo | |
| Kellaklaasi tüüp | Corning Gorilla Glass DX+ |
| Pesad & liidesed | |
| WiFi | |
| WiFi-standardid | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| NFC-tehnoloogia | |
| Kõrvaklappide ühenduvus | Bluetooth |
| Funktsioonid | |
| Pulsimonitor | |
| Südame löögisageduse kontaktandurid | |
| Südamelöökide anduri tüüp | Electrical, Optiline |
| Vererõhu monitor | |
| Verehapniku andur | |
| Kulutatud kalorid | |
| Kiirendusmõõtur | |
| Güroskoop | |
| Aktiivsusmonitor | |
| Isiklikud eesmärgid | |
| Unekvaliteet | |
| Isikliku info haldur (PIM) | Äratuskell, Kalkulaator, Sündmuste meeldetuletus, Märkmed, SOS |
| Taimer | |
| Ümbritseva valguse andur | |
| Helistaja ID | |
| Elektrooniline kompass | |
| Geomagneetiline sensor | |
| SMS-i teavitused | |
| Baromeeter | |
| Sõjaväe standard | MIL-STD-810G |
| Toimimine | |
| Toetatud mobiilsed operatsioonisüsteemid | Android 10, Android 10.0, Android 6.0, Android 7.0, Android 7.1, Android 7.1.2, Android 8.0, Android 9.0 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Wear OS |
| RAMi maht | 1500 MB |
| Välkmälu | 16 GB |
| Protsessori tootja | Samsung |
| Protsessori mudel | Exynos W920 |
| Protsessori sagedus | 1180 MHz |
| Protsessorituumad | 2 |
| Võrgustumine | |
| Mobiilsidevõrgu ühendus | |
| Mobiilsidevõrgu põlvkond | 4G |
| 4G-standardid | LTE |
| GPS (satelliit) | |
| BeiDou | |
| GLONASS-süsteem | |
| Galileo | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 44,4 mm |
| Sügavus | 43,3 mm |
| Paksus | 9,8 mm |
| Kaal | 30,3 g |
| Võimsus | |
| Aku mahutavus | 361 mAh |
| Traadita laadimine | |
| Pakendi sisu | |
| Juhend | |
| Laadija | |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi tüüp | Karp |