Tootja: Samsung
Mudel: SM-R825FZKASEB
EAN: 8806090337574
Samsung Galaxy Watch Active2 . Ekraani diagonaal: 3,56 cm (1.4"), Ekraani tehnoloogia: OLED-ekraan, Ekraani resolutsioon: 360 x 360 pikslit, Puutetundlik ekraan. Protsessori sagedus: 1150 MHz, RAMi maht: 1500 MB, Välkmälu: 4 GB. WiFi. GPS (satelliit). Aku mahutavus: 340 mAh. Kaal: 30 g. Veekindel kuni: 50 m, Rihma materjal: Fluoroelastomeer, Rihma värv: Must, Rihma suurus: M/L
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Pesad & liidesed | |
| USB port | |
| WiFi | |
| WiFi-standardid | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| Bluetooth-profiilid | A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| NFC-tehnoloogia | |
| Disain | |
| Turu positsiooneerimine | Nutikell |
| Kellakorpuse mõõt | 44 mm |
| Kellakorpuse värv | Must |
| Kellakorpuse materjal | Alumiinium |
| Rihma värv | Must |
| Rihma materjal | Fluoroelastomeer |
| Rihma suurus | M/L |
| Randme suurus | 140 - 210 mm |
| Kuju | Ümmargune |
| Maksimaalne rihma pikkus | 21 cm |
| Eemaldatav rihm | |
| Rahvusvahelise kaitse (IP) kood | IP68 |
| Kaitseomadused | Veekindel |
| Veekindel kuni | 50 m |
| Ekraan | |
| Kuvamise tüüp | Digitaalne |
| Ekraani resolutsioon | 360 x 360 pikslit |
| Puutetundlik ekraan | |
| Ekraani tehnoloogia | OLED-ekraan |
| Kuva tehnoloogia turundusnimi | Super AMOLED |
| Ekraani diagonaal | 3,56 cm |
| Ekraani värvide arv | 16 miljonit värvi |
| Kellaklaasi tüüp | Corning Gorilla Glass DX+ |
| Toimimine | |
| Sisseehitatud mikrofon | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| Sisseehitatud kaamera | |
| FM-raadio | |
| Toetatud mobiilsed operatsioonisüsteemid | Android 5.0, Android 5.1, Android 6.0, Android 7.0, Android 7.1, Android 7.1.2, Android 8.0, Android 9.0, iOS 9.0, iOS 9.1, iOS 9.2, iOS 9.3 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Tizen Based Wearable OS 4.0 |
| Ühilduvad mälukaardid | Ei ole toetatud |
| RAMi maht | 1500 MB |
| Välkmälu | 4 GB |
| Protsessori tootja | Samsung |
| Protsessori mudel | Exynos 9110 |
| Protsessori sagedus | 1150 MHz |
| Protsessorituumad | 2 |
| Funktsioonid | |
| Pulsimonitor | |
| Vererõhu monitor | |
| Läbitud teekond | |
| Sisseehitatud sammuloendur | |
| Kiirendusmõõtur | |
| Güroskoop | |
| Aktiivsusmonitor | |
| Multispordi funktsioon | |
| Unekvaliteet | |
| Vibreerimisfunktsioon | |
| Toetatud audioformaadid | 3GA, AAC, AMR, AWB, M4A, MP3, OGA, OGG, WAV, WMA |
| Ümbritseva valguse andur | |
| Kaugjuhtimisega audio | |
| Ilmateate kuvamine | |
| Baromeeter | |
| Sõjaväe standard | MIL-STD-810G |
| Võrgustumine | |
| Mobiilsidevõrgu ühendus | |
| Mobiilsidevõrgu põlvkond | 4G |
| 3G-standardid | UMTS, WCDMA |
| 4G-standardid | LTE |
| Toetatud 3G-sagedused | 850,900,1900,2100 MHz |
| Toetatud 4G-ribad | 850,900,1800,2100,2600 MHz |
| SIM-kaardi tüüp | eSIM |
| GPS (satelliit) | |
| GLONASS-süsteem | |
| Galileo | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 44 mm |
| Sügavus | 44 mm |
| Paksus | 1,09 cm |
| Kaal | 30 g |
| Rihma laius | 2 cm |
| Võimsus | |
| Aku mahutavus | 340 mAh |
| Aku tööiga (maksimaalne) | 60 h |
| Traadita laadimine | |
| Automaatne ootelolek | |
| Ooteaeg | 131 h |
| Pakendi sisu | |
| Laadimisalus | |