Tootja: Huawei
Mudel: 55027537
EAN: 6941487235629
Huawei WATCH Fit Mini. Ekraani diagonaal: 3,73 cm (1.47"), Ekraani tehnoloogia: AMOLED, Ekraani resolutsioon: 194 x 368 pikslit, Puutetundlik ekraan. Kaal: 25 g. Rihma materjal: Nahk, Rihma värv: Pruun, Rihma suurus: Üks suurus. Installitud operatsioonisüsteem: LiteOS
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.tet.lv |
Viedpulkstenis Huawei FIT mini Brown | €90.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Turu positsiooneerimine | Nutikell |
| Kellakorpuse mõõt | 52 mm |
| Kellakorpuse värv | Kuld |
| Kellakorpuse materjal | Alumiinium |
| Rihma värv | Pruun |
| Rihma materjal | Nahk |
| Rihma suurus | Üks suurus |
| Randme suurus | 130 - 200 mm |
| Kuju | Nelinurkne |
| Pandla materjal | Metall |
| Pandla värv | Hõbe |
| Värvi nimi | Light Gold |
| Rihma värvi nimi | Mocha Brown |
| Kinnitamise tüüp | Üheharuline rihmapannal |
| Eemaldatav rihm | |
| Kaitseomadused | Pritsmekindel, Veekindel |
| Veekindel | 5 ATM |
| Ekraan | |
| Kuvamise tüüp | Digitaalne |
| Ekraani resolutsioon | 194 x 368 pikslit |
| Puutetundlik ekraan | |
| Ekraani tehnoloogia | AMOLED |
| Ekraani diagonaal | 3,73 cm |
| Pikslite tihedus | 282 punkti tolli kohta |
| Värviline tabloo | |
| Pesad & liidesed | |
| WiFi | |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| Väikese energiavajadusega bluetooth-tehnoloogia (BLE) | |
| NFC-tehnoloogia | |
| Kõrvaklappide ühenduvus | Bluetooth |
| Funktsioonid | |
| Pulsimonitor | |
| Südamelöökide anduri tüüp | Optiline |
| Kiirendusmõõtur | |
| Güroskoop | |
| Aktiivsusmonitor | |
| Multispordi funktsioon | |
| Lühisõnumiteenus (SMS) | |
| Taimer | |
| SMS-i teavitused | |
| Päritoluriik | Hiina |
| Toimimine | |
| Toetatud mobiilsed operatsioonisüsteemid | Android, Android 6.0, Android 7.0, Android 7.1, Android 7.1.2, Android 8.0, Android 9.0, iOS, iOS 9.0, iOS 9.1, iOS 9.2, iOS 9.3 |
| Installitud operatsioonisüsteem | LiteOS |
| Võrgustumine | |
| Mobiilsidevõrgu ühendus | |
| GPS (satelliit) | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 25 mm |
| Sügavus | 51 mm |
| Paksus | 1,1 cm |
| Kaal | 25 g |
| Pikkus kokku (rihm + kell) | 11,1 cm |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -10 - 45 °C |
| Logistika andmed | |
| Automaatne kaupade klassifitseerimise jälgimise süsteem (CCATS) | 8423109000 |
| Harmonized System (HS) kood | 91021200 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 70 mm |
| Pakendi sügavus | 170 mm |
| Pakendi kõrgus | 90 mm |
| Pakendi kaal | 220 g |
| Pakendi tüüp | Karp |