Tootja: Garett Electronics
Mudel: 5903246284850
EAN: 5903246284850
Garett Electronics Nicole. Ekraani diagonaal: 2,44 cm (0.96"), Ekraani tehnoloogia: TFT-ekraan. Aku mahutavus: 100 mAh. Kaal: 29 g. Rihma materjal: Kumm, Rihma värv: Must, Rihma suurus: Üks suurus
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
GARETT Women Nicole | €78.70 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| USB port | |
| WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetoothi versioon | 4.0 |
| Disain | |
| Turu positsiooneerimine | Nutikell |
| Kellakorpuse värv | Must |
| Kellakorpuse materjal | Metall, Plast |
| Rihma värv | Must |
| Rihma materjal | Kumm |
| Rihma suurus | Üks suurus |
| Kuju | Ümmargune |
| Maksimaalne rihma pikkus | 22,5 cm |
| Soovitatav sugu | Emane |
| Pandla värv | Must |
| Kinnitamise tüüp | Üheharuline rihmapannal |
| Rahvusvahelise kaitse (IP) kood | IP67 |
| Kaitseomadused | Veekindel |
| Eemaldatav rihm | |
| Ekraan | |
| Kuvamise tüüp | Digitaalne |
| Puutetundlik ekraan | |
| Ekraani tehnoloogia | TFT-ekraan |
| Ekraani diagonaal | 2,44 cm |
| Toimimine | |
| Sisseehitatud mikrofon | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| Sisseehitatud kaamera | |
| FM-raadio | |
| Toetatud mobiilsed operatsioonisüsteemid | Android, iOS |
| Ühilduvad mälukaardid | Ei ole toetatud |
| Protsessori tootja | Dialog Semiconductor |
| Protsessori mudel | DA14585 |
| Toetatud keeled | Inglise keel |
| Funktsioonid | |
| Pulsimonitor | |
| Vererõhu monitor | |
| Multispordi funktsioon | |
| Unekvaliteet | |
| Toetatud sotsiaalvõrgustikud | Facebook, Twitter |
| Isikliku info haldur (PIM) | Äratuskell |
| Värinaalarm | |
| SMS-i teavitused | |
| Kaugjuhtimisega audio | |
| Kaugjuhtimisega pildistamine | |
| Nutimärguanded | |
| Vibreeriv äratuskell | |
| Toetatud rakendused | JYouPRo |
| Võrgustumine | |
| Mobiilsidevõrgu ühendus | |
| Võimsus | |
| Akutehnoloogia | Liitiumioon (Li-Ion) |
| Aku mahutavus | 100 mAh |
| Aku tööiga (maksimaalne) | 144 h |
| Sisseehitatud aku | |
| Ooteaeg | 360 h |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 40 mm |
| Sügavus | 40 mm |
| Paksus | 1,2 cm |
| Kaal | 29 g |
| Rihma laius | 1,8 cm |
| Pakendi sisu | |
| Juhend | |
| Laadija | |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi tüüp | Karp |