Tootja: Samsung
Mudel: ET-SXR87LNEGEU
EAN: 8806092746657
Samsung ET-SXR87LNEGEU. Toote tüüp: Bänd, Ühilduva seadme tüüp: Nutikell, Toote värv: Meresinine. Laius: 131 mm, Sügavus: 19 mm, Kõrgus: 20 mm. Kogus pakis: 1 tk
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Bänd |
| Ühilduva seadme tüüp | Nutikell |
| Toote värv | Meresinine |
| Brändiühilduvus | Samsung |
| Ühilduvus | Galaxy Watch 4 |
| Materjal | Fluoroelastomeer |
| Pandla värv | Sinine |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 131 mm |
| Sügavus | 19 mm |
| Kõrgus | 20 mm |
| Kaal | 21,2 g |
| Pakendi sisu | |
| Kogus pakis | 1 tk |