Tootja: Polly Pocket
Mudel: HHJ06
EAN: 0194735068272
Polly Pocket HHJ06. Tüüp: Märul/seiklus, Soovitatav vanus (min): 4 aasta(t), Soovitatav vanus (max): 8 aasta(t), Toote värv: Mitmevärviline, Materjal: Plast
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
Playset Polly Pocket House In The Trees | €63.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Märul/seiklus |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Materjal | Plast |
| Soovitatav vanus (min) | 4 aasta(t) |
| Soovitatav vanus (max) | 8 aasta(t) |
| Soovitatav sugu | Tüdruk |
| Mängukujukese tüüp | Inimesed, Koduloomad |
| Kaasas mängufiguur(id) | Jah |
| Toetatud keeled | Multi |
| Kokkupanek vajalik | Jah |
| Aasta | 2022 |
| Päritoluriik | Hiina |
| Pakendi sisu | |
| Akud kaasa arvatud | Ei |
| Tükkide arv | 17 tk |
| Pakendi sisu | Includes Polly Pocket Pet Adventure Treehouse playset, 2 dolls, 4 animal figures, 9 accessories and 1 swan vehicle. |
| Logistika andmed | |
| Transpordipakend GTIN (EAN/UPC) | 10194735068279 |
| Põhikasti (välimise) laius | 242 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 423 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 367 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 3,51 kg |
| Põhikastid (välimised) kaubaaluse kohta | 36 tk |
| Põhikaste (välimised) kaubaaluse kihi kohta | 9 tk |
| Põhikasti (välimine) maht | 36200 cm³ |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 2 tk |
| Peamise pakendi GTIN (EAN/UPC) | 10194735068279 |
| Kaubaaluste netolaius | 80 cm |
| Kaubaaluste netosügavus | 120 cm |
| Kaubaaluste netosügavus | 185 cm |
| Aluse netokaal | 140,2 kg |
| Tooteid kaubaaluse kihi kohta | 72 tk |
| Kihid kaubaaluse kohta | 3 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (20 jalga) | 1438 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (40 jalga) | 3094 tk |
| Tooted veokonteineri kohta (48 jalga) | 4376 tk |
| Tooted veokonteineri kohta (53 jalga) | 4689 tk |
| Aku | |
| Patareid puuduvad | Ei |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Sügavus | 127 mm |
| Kõrgus | 323,9 mm |
| Laius | 400 mm |
| Kaal | 1,6 kg |
| Muud funktsioonid | |
| Soovitatav vanus (min) | 48 kuu(d) |
| Soovitatav vanus (max) | 120 kuu(d) |
| Hoiatussilt | |
| Ohutusjuhised | WARNING: Not suitable for children under 36 months. Adult assembly required. |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 410 mm |
| Pakendi sügavus | 113 mm |
| Pakendi kõrgus | 347 mm |
| Pakendi kaal | 1,76 kg |
| Pakendi ruumala | 15486,4723 cm³ |
| Pakendi tüüp | Aknaga karp |
| Varustaja tunnusmärk | |
| Toote tollikood (TARIC) | 9503007000 |
| Tehnilised andmed | |
| Virnastatavate aluste arv | 55 tk |