Tootja: MGA Entertainment
Mudel: 119418EUC
EAN: 0035051119418
Mermaze Mermaidz Ocean Cruiser Car. Toote tüüp: Nukuauto, Soovitatav vanus (min): 4 aasta(t), Istekohtade arv: 2 iste(med)
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Nukuauto |
| Soovitatav vanus (max) | 12 aasta(t) |
| Soovitatav vanus (min) | 4 aasta(t) |
| Sobiv nuku tüüp | Moenukk |
| Toote värv | Läbipaistev |
| Materjal | Plast |
| Kokkupandav | |
| Istekohtade arv | 2 iste(med) |
| Soovitatav sugu | Poiss/tüdruk |
| Loominguline mäng | |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 520,7 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 285,8 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 323,9 mm |
| Põhikasti (välimine) maht | 48000 cm³ |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 2 tk |
| Peamise pakendi GTIN (EAN/UPC) | 10035051119415 |
| Hoiatussilt | |
| EU TSD hoiatus | Sobimatu alla 36 kuu vanustele lastele |
| Aku | |
| Patareid puuduvad | |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 508 mm |
| Pakendi sügavus | 133,4 mm |
| Pakendi kõrgus | 304,8 mm |
| Pakendi kaal | 1,59 kg |
| Pakendi ruumala | 21000 cm³ |
| Pakendi tüüp | Kinnine karp |
| Pakendi materjal | Kartong |