Tootja: MGA Entertainment
Mudel: 576730EUC
EAN: 0035051576730
L.O.L. Surprise! OMG Glamper. Toote tüüp: Nukuauto, Soovitatav vanus (min): 6 aasta(t). Patareid puuduvad, Toetatud akude arv: 6, Aku tüüp: AAA
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
MGA Entertainment MGA L.O.L. Surprise OMG Glamper | | €104.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Nukuauto |
| Soovitatav vanus (min) | 6 aasta(t) |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Kokkupandav | |
| Soovitatav sugu | Tüdruk |
| Loominguline mäng | |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 678,2 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 247,1 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 383 mm |
| Põhikasti (välimine) maht | 64000 cm³ |
| Peamise pakendi GTIN (EAN/UPC) | 10035051576737 |
| Hoiatussilt | |
| EU TSD hoiatus | Sobimatu alla 36 kuu vanustele lastele |
| Aku | |
| Patareid puuduvad | |
| Toetatud akude arv | 6 |
| Aku tüüp | AAA |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 663,7 mm |
| Pakendi sügavus | 228,6 mm |
| Pakendi kõrgus | 358,9 mm |
| Pakendi kaal | 4,35 kg |
| Pakendi ruumala | 54000 cm³ |