Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Nuku riidekomplekt |
| Soovitatav vanus (min) | 3 aasta(t) |
| Sobiv nuku tüüp | Suur nukk |
| Brändiühilduvus | BABY born |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Kokkupandav | |
| Soovitatav sugu | Tüdruk |
| Loominguline mäng | |
| Nuku suurim kõrgus | 43 cm |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 349 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 339 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 432 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 860 g |
| Peamise pakendi netokaal | 660 g |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 82,5 g |
| Aku | |
| Patareid puuduvad | |
| Pakendi sisu | |
| Akud kaasa arvatud | |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 330 mm |
| Pakendi sügavus | 40 mm |
| Pakendi kõrgus | 400 mm |
| Pakendi kaal | 107,5 g |
| Pakendi ruumala | 5280 cm³ |