Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Nuku riidekomplekt |
| Soovitatav vanus (min) | 2 aasta(t) |
| Soovitatav vanus (max) | 12 aasta(t) |
| Sobiv nuku tüüp | Beebinukk |
| Brändiühilduvus | BABY born |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Materjal | Tekstiil |
| Kokkupandav | Jah |
| Soovitatav sugu | Poiss/tüdruk |
| Loominguline mäng | Jah |
| Nuku suurim kõrgus | 36 cm |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 229 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 229 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 362 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 920 g |
| Põhikasti (välimine) maht | 19000 cm³ |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 6 tk |
| Peamise pakendi netokaal | 730 g |
| Aku | |
| Patareid puuduvad | Ei |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 210 mm |
| Pakendi sügavus | 35 mm |
| Pakendi kõrgus | 330 mm |
| Pakendi kaal | 122 g |
| Pakendi ruumala | 2425,5 cm³ |