| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
BABY born Halloween Outfit 43cm Ensemble d'habits de poupée | €19.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Nuku riidekomplekt |
| Soovitatav vanus (max) | 12 aasta(t) |
| Soovitatav vanus (min) | 3 aasta(t) |
| Sobiv nuku tüüp | Beebinukk |
| Brändiühilduvus | BABY born |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Materjal | Tekstiil |
| Kokkupandav | |
| Soovitatav sugu | Poiss/tüdruk |
| Loominguline mäng | |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 299 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 79 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 432 mm |
| Põhikasti (välimine) maht | 10000 cm³ |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 6 tk |
| Aku | |
| Patareid puuduvad | |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 280 mm |
| Pakendi sügavus | 10 mm |
| Pakendi kõrgus | 400 mm |
| Pakendi ruumala | 1120 cm³ |