| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
intop.lt |
ZAPF Creation BABYborn, pliušinis triušio kostiumas, lėlės aksesuarai (43 cm) | €10.67 |
|
baitukas.lt |
BABY born – Easter Set 43cm (834473) | €23.34 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Nuku playsuit |
| Soovitatav vanus (min) | 3 aasta(t) |
| Soovitatav vanus (max) | 12 aasta(t) |
| Sobiv nuku tüüp | Beebinukk |
| Brändiühilduvus | BABY born |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Materjal | Tekstiil |
| Kokkupandav | |
| Soovitatav sugu | Poiss/tüdruk |
| Loominguline mäng | |
| Nuku suurim kõrgus | 43 cm |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 349 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 99 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 442 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 2,63 kg |
| Põhikasti (välimine) maht | 15000 cm³ |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 8 tk |
| Peamise pakendi netokaal | 1,69 kg |
| Aku | |
| Patareid puuduvad | |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 330 mm |
| Pakendi sügavus | 10 mm |
| Pakendi kõrgus | 410 mm |
| Pakendi kaal | 211 g |
| Pakendi ruumala | 1353 cm³ |
| Kogus pakis | 1 tk |