| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
Baby Annabell Romper pink Grenouillère de poupée | €9.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Nuku romper |
| Soovitatav vanus (min) | 3 aasta(t) |
| Sobiv nuku tüüp | Suur nukk |
| Brändiühilduvus | Baby Annabell |
| Toote värv | Roosa |
| Kokkupandav | |
| Soovitatav sugu | Tüdruk |
| Loominguline mäng | |
| Nuku vähim kõrgus | 43 cm |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 422 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 234 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 108 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 1,02 kg |
| Peamise pakendi netokaal | 700 g |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 87,5 g |
| Aku | |
| Patareid puuduvad | |
| Pakendi sisu | |
| Akud kaasa arvatud | |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 387 mm |
| Pakendi sügavus | 16 mm |
| Pakendi kõrgus | 438 mm |
| Pakendi kaal | 127,5 g |
| Pakendi ruumala | 2712,096 cm³ |