Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Nuku söögitool |
| Soovitatav vanus (min) | 3 aasta(t) |
| Brändiühilduvus | Baby Annabell |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Soovitatav sugu | Tüdruk |
| Nuku vähim kõrgus | 43 cm |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 394 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 278 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 360 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 5 kg |
| Põhikasti (välimine) maht | 49100 cm³ |
| Peamise pakendi netokaal | 4 kg |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (20 jalga) | 1141 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (40 jalga) | 2282 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 2 kg |
| Aku | |
| Patareid puuduvad | |
| Toetatud akude arv | 3 |
| Aku tüüp | AA |
| Pakendi sisu | |
| Akud kaasa arvatud | |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 346 mm |
| Pakendi sügavus | 130 mm |
| Pakendi kõrgus | 378 mm |
| Pakendi kaal | 2,5 kg |
| Pakendi ruumala | 17002,44 cm³ |