Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Nukukleit |
| Soovitatav vanus (min) | 3 aasta(t) |
| Brändiühilduvus | Baby Annabell |
| Toote värv | Roosa |
| Soovitatav sugu | Tüdruk |
| Loominguline mäng | |
| Nuku vähim kõrgus | 43 cm |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 340 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 224 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 108 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 713 g |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 8 tk |
| Peamise pakendi netokaal | 440 g |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 55 g |
| Aku | |
| Patareid puuduvad | |
| Pakendi sisu | |
| Akud kaasa arvatud | |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 297 mm |
| Pakendi sügavus | 26 mm |
| Pakendi kõrgus | 325 mm |
| Pakendi kaal | 89,1 g |
| Pakendi ruumala | 2509,65 cm³ |