| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Zapf ZAPF Creation Baby Annabell dress set 43cm, doll accessories (including hangers) | €18.20 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Nuku riidekomplekt |
| Soovitatav vanus (min) | 3 aasta(t) |
| Sobiv nuku tüüp | Suur nukk |
| Brändiühilduvus | Baby Annabell |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Kokkupandav | |
| Soovitatav sugu | Tüdruk |
| Loominguline mäng | |
| Nuku vähim kõrgus | 43 cm |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 410 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 204 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 208 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 1,9 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 8 tk |
| Peamise pakendi netokaal | 1,4 kg |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 175 g |
| Aku | |
| Patareid puuduvad | |
| Pakendi sisu | |
| Akud kaasa arvatud | |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 185 mm |
| Pakendi sügavus | 40 mm |
| Pakendi kõrgus | 370 mm |
| Pakendi kaal | 237,5 g |
| Pakendi ruumala | 2738 cm³ |