Tootja: Siemens
Mudel: SN87YX03CE
EAN: 4242003910856
Siemens iQ700 SN87YX03CE. Seadme paigaldus: Täielikult sisseehitatud, Toote suurus: Täissuurus (60 cm), Juhtpaneeli värv: Must. Asetuste arv: 14 kohta, Müraemissiooni klass: B, Müratase: 43 dB. Juhtrakenduste tugi: Siemens Home Connect süsteem. Energiatõhususe klass: B, Veekulu tsükli kohta: 9,5 l, Energiatarve 100 tsükli kohta: 65 kWh. Laius: 598 mm, Sügavus: 550 mm, Kõrgus: 815 mm
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Disain | |
| Seadme paigaldus | Täielikult sisseehitatud |
| Toote suurus | Täissuurus (60 cm) |
| Paigaldamisvalmis | |
| Ukse värv | Ei ole kohaldatav |
| Juhtpaneeli värv | Must |
| Kontrolli tüüp | Puudutus |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Kuvamise tüüp | TFT-ekraan |
| Juhtme pikkus | 1,75 m |
| Sisselasketoru pikkus | 1,65 m |
| Väljalasketoru pikkus | 1,9 m |
| Veenäidik | Kuum |
| Söögiriistasahtli tüüp | Korv |
| Toimimine | |
| Asetuste arv | 14 kohta |
| Pesuprogrammide arv | 8 |
| Müraemissiooni klass | B |
| Müratase | 43 dB |
| Nõudepesuprogrammid | Auto 45-65 °C, Eco 50 °C, Favorite, Klaas/õrn, Intensiivne, Kiire 60 °C, Silent 50°C |
| Kuivatussüsteem | Tseoliit |
| Automaatprogrammid | |
| Temperatuur (maksimaalne) | 65 °C |
| Tsükli kestus | 235 min |
| Viitstardi taimer | |
| Viitstart (maksimaalne) | 24 h |
| AquaStop-funktsioon | |
| AquaSensor-funktsioon | |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass | B |
| Energiatõhususe skaala | A-st G-ni |
| Veekulu tsükli kohta | 9,5 l |
| Energiatarve 100 tsükli kohta | 65 kWh |
| Ühendatud koormus | 2400 W |
| AC-sisendpinge | 220 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Vool | 10 A |
| Pistiku tüüp | Type F (CEE 7/4) |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 598 mm |
| Sügavus | 550 mm |
| Kõrgus | 815 mm |
| Kaal | 45,3 kg |
| Sügavus avatud uksega | 115 cm |
| Paigalduskoha laius | 60 cm |
| Paigalduskoha sügavus | 55 cm |
| Paigalduskoha kõrgus (min) | 81,5 cm |
| Paigalduskoha kõrgus (max) | 87,5 cm |
| Pakendi kaal | 47,5 kg |
| Ergonoomika | |
| Uks avaneb automaatselt | |
| Doseerimise abivahend | |
| Põrandavalgustuse indikaator | |
| Sumisti | |
| Sisetuli | |
| Nutitelefoni kaughaldus | |
| Jääkaja näidik | |
| Juhtrakenduste tugi | Siemens Home Connect süsteem |
| WiFi kontroll | |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | CE, VDE |