Tootja: Siemens
Mudel: SR23EW28KE
EAN: 4242003879757
Siemens iQ300 SR23EW28KE. Seadme paigaldus: Eraldiseisev, Toote suurus: Kitsas (45 cm), Ukse värv: Valge. Asetuste arv: 9 kohta, Müraemissiooni klass: B, Müratase: 44 dB. Jalgade reguleerimine: 2 cm. Energiatõhususe klass: D, Veekulu tsükli kohta: 8,5 l, Energiatarve 100 tsükli kohta: 63 kWh. Laius: 450 mm, Sügavus: 600 mm, Kõrgus: 845 mm
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Disain | |
| Seadme paigaldus | Eraldiseisev |
| Toote suurus | Kitsas (45 cm) |
| Ukse värv | Valge |
| Kontrolli tüüp | Nööbid |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Juhtme pikkus | 1,75 m |
| Sisselasketoru pikkus | 1,65 m |
| Väljalasketoru pikkus | 2,05 m |
| Ülemise korvi kõrgus reguleeritav | |
| Toimimine | |
| Asetuste arv | 9 kohta |
| Pesuprogrammide arv | 6 |
| Müraemissiooni klass | B |
| Müratase | 44 dB |
| Nõudepesuprogrammid | 60min 65°C, Auto 45-65 °C, Eco 50 °C, Intensive 70°C, Kiire 45 °C |
| Tsükli kestus | 220 min |
| Viitstardi taimer | |
| Viitstart (maksimaalne) | 24 h |
| AquaStop-funktsioon | |
| Laetuse andur | |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass | D |
| Energiatõhususe skaala | A-st G-ni |
| Energiakulu tsükli kohta | 0,69 kWh |
| Veekulu tsükli kohta | 8,5 l |
| Energiatarve 100 tsükli kohta | 63 kWh |
| Ühendatud koormus | 2400 W |
| AC-sisendpinge | 220 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Vool | 10 A |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 450 mm |
| Sügavus | 600 mm |
| Kõrgus | 845 mm |
| Kaal | 41,2 kg |
| Sügavus avatud uksega | 115,5 cm |
| Pakendi kaal | 42,4 kg |
| Ergonoomika | |
| Lapselukk | |
| Reguleeritavad jalad | |
| Jalgade reguleerimine | 2 cm |
| Jääkaja näidik | |