Tootja: Samsung
Mudel: DW60R7040BB
EAN: 8806090116865
Samsung DW60R7040BB. Seadme paigaldus: Täielikult sisseehitatud, Toote suurus: Täissuurus (60 cm), Juhtpaneeli värv: Must. Asetuste arv: 13 kohta, Müraemissiooni klass: B, Müratase: 44 dB. Energiatõhususe klass: D, Veekulu tsükli kohta: 9,9 l, Energiatarve 100 tsükli kohta: 84 kWh. Laius: 598 mm, Sügavus: 550 mm, Kõrgus: 815 mm
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Disain | |
| Seadme paigaldus | Täielikult sisseehitatud |
| Toote suurus | Täissuurus (60 cm) |
| Paigaldamisvalmis | |
| Ukse värv | Ei ole kohaldatav |
| Juhtpaneeli värv | Must |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Sisseehitatud veepehmendaja | |
| Korvide reguleerimine | Ülemine |
| Ülemise korvi kõrgus reguleeritav | |
| Ülemise korvi riiul | Kokkupandav |
| Söögiriistasahtli tüüp | Korv |
| Restide materjal | Roostevaba teras |
| Ukse hing | Fikseeritud |
| Toimimine | |
| Asetuste arv | 13 kohta |
| Pesuprogrammide arv | 7 |
| Müraemissiooni klass | B |
| Müratase | 44 dB |
| Nõudepesuprogrammid | Automaatne, Klaas/õrn, Express, Intensiivne, Eelpesu, Vaikne |
| Automaatprogrammid | |
| Viitstardi taimer | |
| AquaStop-funktsioon | |
| Ülevoolu kaitse | |
| Pooltäituvuse programm | |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass | D |
| Energiatõhususe skaala | A-st G-ni |
| Veekulu tsükli kohta | 9,9 l |
| Energiatarve 100 tsükli kohta | 84 kWh |
| Veesoojendi võimsus | 1800 W |
| Tsirkulatsioonimootori võimsus | 95 W |
| Pumba võimsus | 30 W |
| AC-sisendpinge | 220 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 Hz |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 598 mm |
| Sügavus | 550 mm |
| Kõrgus | 815 mm |
| Kaal | 42 kg |
| Pakendi laius | 655 mm |
| Pakendi sügavus | 645 mm |
| Pakendi kõrgus | 875 mm |
| Pakendi kaal | 48,5 kg |
| Kohandatud paneeli kaal (max) | 7 kg |
| Ergonoomika | |
| Lapselukk | |
| Reguleeritavad jalad | |