Tootja: Neff
Mudel: S155HAX29E
EAN: 4242004253921
Neff S155HAX29E. Seadme paigaldus: Täielikult sisseehitatud, Toote suurus: Täissuurus (60 cm), Kontrolli tüüp: Nööbid. Asetuste arv: 13 kohta, Müraemissiooni klass: B, Müratase: 44 dB. Energiatõhususe klass: D, Veekulu tsükli kohta: 9,5 l, Energiatarve 100 tsükli kohta: 84 kWh. Laius: 598 mm, Sügavus: 550 mm, Kõrgus: 815 mm
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Disain | |
| Seadme paigaldus | Täielikult sisseehitatud |
| Toote suurus | Täissuurus (60 cm) |
| Ukse värv | Ei ole kohaldatav |
| Kontrolli tüüp | Nööbid |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Sisseehitatud veepehmendaja | |
| Juhtme pikkus | 1,75 m |
| Sisselasketoru pikkus | 1,65 m |
| Väljalasketoru pikkus | 1,9 m |
| Ülemise korvi kõrgus reguleeritav | |
| Söögiriistasahtli tüüp | Korv |
| Toimimine | |
| Asetuste arv | 13 kohta |
| Pesuprogrammide arv | 6 |
| Müraemissiooni klass | B |
| Müratase | 44 dB |
| Nõudepesuprogrammid | Auto 45-65 °C, Eco 50 °C, Klaas/õrn, Intensiivne, Eelpesu, Kiire 60 °C |
| Kuivatussüsteem | Soojusvaheti |
| Temperatuuriseadete arv | 6 |
| Temperatuur (maksimaalne) | 70 °C |
| Maksimaalne kuumavee temperatuur | 60 °C |
| Tsükli kestus | 295 min |
| Viitstardi taimer | |
| Viitstart (maksimaalne) | 24 h |
| AquaStop-funktsioon | |
| AquaSensor-funktsioon | |
| Klaasikaitse | |
| Laetuse andur | |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass | D |
| Energiatõhususe skaala | A-st G-ni |
| Energiakulu tsükli kohta | 0,92 kWh |
| Veekulu tsükli kohta | 9,5 l |
| Energiatarve 100 tsükli kohta | 84 kWh |
| Ühendatud koormus | 2400 W |
| Võimsustarve (sisse jätmisel) | 0,5 W |
| Võimsustarve (väljalülitatud) | 0,5 W |
| Vool | 10 A |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 598 mm |
| Sügavus | 550 mm |
| Kõrgus | 815 mm |
| Kaal | 43,8 kg |
| Paigalduskoha laius | 60 cm |
| Paigalduskoha sügavus | 55 cm |
| Paigalduskoha kõrgus (min) | 81,5 cm |
| Paigalduskoha kõrgus (max) | 87,5 cm |
| Ergonoomika | |
| Doseerimise abivahend | |
| Sisetuli | |
| Soolanäidik | |
| Jääkaja näidik | |
| WiFi kontroll | |