Tootja: Candy
Mudel: 32901576
EAN: 8059019049380
Candy RapidÓ CI 3C6F0A. Seadme paigaldus: Täielikult sisseehitatud, Toote suurus: Täissuurus (60 cm), Juhtpaneeli värv: Söehall. Asetuste arv: 13 kohta, Müraemissiooni klass: C, Müratase: 46 dB. Juhtrakenduste tugi: hOn. Energiatõhususe klass: C, Veekulu tsükli kohta: 10,9 l, Energiatarve 100 tsükli kohta: 73 kWh. Laius: 597 mm, Sügavus: 555 mm, Kaal: 35,3 kg
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Disain | |
| Seadme paigaldus | Täielikult sisseehitatud |
| Toote suurus | Täissuurus (60 cm) |
| Paigaldamisvalmis | Jah |
| Ukse värv | Ei ole kohaldatav |
| Juhtpaneeli värv | Söehall |
| Kontrolli tüüp | Puudutus |
| Sisseehitatud ekraan | Jah |
| Numbrite arv ekraanil | 4 numbrid |
| Ülemise korvi kõrgus reguleeritav | Jah |
| Alumise korvi riiul | Fikseeritud |
| Alumise korvi turvatõkis | Jah |
| Söögiriistasahtli tüüp | Korv |
| Ukse hing | Kahekordne liikumine |
| Toimimine | |
| Asetuste arv | 13 kohta |
| Pesuprogrammide arv | 8 |
| Müraemissiooni klass | C |
| Müratase | 46 dB |
| Nõudepesuprogrammid | Automaatne, Öko, Klaas/õrn, Intensiivne, Eelpesu, Kiire, Universaalne |
| Kuivatussüsteem | Kondensatsioon |
| Automaatprogrammid | Jah |
| Maksimaalne kuumavee temperatuur | 60 °C |
| Tsükli kestus | 237 min |
| Pesutsükli kestus (kiirprogramm) | 59 min |
| Viitstardi taimer | Jah |
| Viitstart (maksimaalne) | 23 h |
| Sisseehitatud nutiandurid | Ei |
| AquaStop-funktsioon | Ei |
| Pooltäituvuse programm | Jah |
| Mustuseandur | Ei |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass | C |
| Energiatõhususe skaala | A-st G-ni |
| Energiakulu tsükli kohta | 0,73 kWh |
| Veekulu tsükli kohta | 10,9 l |
| Energiatarve 100 tsükli kohta | 73 kWh |
| AC-sisendpinge | 220 - 240 V |
| Vool | 10 A |
| Pistiku tüüp | Tüüp F |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 597 mm |
| Sügavus | 555 mm |
| Kaal | 35,3 kg |
| Pealsealune kõrgus | 81,8 cm |
| Pakendi laius | 640 mm |
| Pakendi sügavus | 676 mm |
| Pakendi kõrgus | 896 mm |
| Pakendi kaal | 37 kg |
| Ergonoomika | |
| Uks avaneb automaatselt | Jah |
| Isepuhastuv filter | Ei |
| Antibakteriaalne filter | Ei |
| Reguleeritavad jalad | Jah |
| Valmisoleku indikaator | Jah |
| Sumisti | Jah |
| Soolanäidik | Jah |
| Juhtrakenduste tugi | hOn |
| Loputusvahendi näidik | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| WiFi kontroll | Jah |
| Jalgade reguleerimistüüp | Esikülg |