Tootja: Bosch
Mudel: SPI6YMS14E
EAN: 4242005388844
Bosch Serie 6 SPI6YMS14E. Seadme paigaldus: Osaliselt sisseehitatud, Toote suurus: Kitsas (45 cm), Juhtpaneeli värv: Roostevaba teras. Asetuste arv: 10 kohta, Müraemissiooni klass: B, Müratase: 43 dB. Jalgade reguleerimine: 6 cm. Energiatõhususe klass: B, Veekulu tsükli kohta: 8,5 l, Energiatarve 100 tsükli kohta: 51 kWh. Laius: 448 mm, Sügavus: 573 mm, Kõrgus: 815 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Seadme paigaldus | Osaliselt sisseehitatud |
| Toote suurus | Kitsas (45 cm) |
| Paigaldamisvalmis | |
| Ukse värv | Ei ole kohaldatav |
| Juhtpaneeli värv | Roostevaba teras |
| Kontrolli tüüp | Puudutus |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Juhtme pikkus | 1,75 m |
| Sisselasketoru pikkus | 1,65 m |
| Väljalasketoru pikkus | 2,05 m |
| Ülemise korvi kõrgus reguleeritav | |
| Ülemise korvi reguleeritavad kõrgusastmed | 3 |
| Toimimine | |
| Asetuste arv | 10 kohta |
| Pesuprogrammide arv | 8 |
| Müraemissiooni klass | B |
| Müratase | 43 dB |
| Nõudepesuprogrammid | Auto 45-65 °C, Eco 50 °C, Favorite, Klaas/õrn, Intensive 70°C, Eelloputus, Silent 50°C, Strong & Fast |
| Temperatuur (maksimaalne) | 70 °C |
| Tsükli kestus | 225 min |
| Viitstardi taimer | |
| Viitstart (maksimaalne) | 24 h |
| AquaStop-funktsioon | |
| Väga kuiv | |
| Klaasikaitse | |
| Isepuhastuv | |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass | B |
| Energiatõhususe skaala | A-st G-ni |
| Veekulu tsükli kohta | 8,5 l |
| Energiatarve 100 tsükli kohta | 51 kWh |
| Ühendatud koormus | 2400 W |
| AC-sisendpinge | 220-240 V |
| AC-sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Vool | 10 A |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 448 mm |
| Sügavus | 573 mm |
| Kõrgus | 815 mm |
| Kaal | 37,4 kg |
| Sügavus avatud uksega | 115 cm |
| Paigalduskoha laius | 45 cm |
| Paigalduskoha sügavus | 55 cm |
| Paigalduskoha kõrgus (min) | 81,5 cm |
| Paigalduskoha kõrgus (max) | 87,5 cm |
| Pakendi kaal | 38,9 kg |
| Ergonoomika | |
| Doseerimise abivahend | |
| Lapselukk | |
| Reguleeritavad jalad | |
| Jalgade reguleerimine | 6 cm |
| Jääkaja näidik | |
| Nutitelefoni kaughaldus | |
| WiFi kontroll | |