Tootja: Bosch
Mudel: SMS6ZCW42E
EAN: 4242005185382
Bosch Serie 6 SMS6ZCW42E. Seadme paigaldus: Eraldiseisev, Toote suurus: Täissuurus (60 cm), Ukse värv: Valge. Asetuste arv: 14 kohta, Müraemissiooni klass: B, Müratase: 44 dB. Jalgade reguleerimine: 2 cm, Juhtrakenduste tugi: Bosch Home Connect. Energiatõhususe klass: C, Veekulu tsükli kohta: 9,5 l, Energiatarve 100 tsükli kohta: 75 kWh. Laius: 600 mm, Sügavus: 600 mm, Kõrgus: 845 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.emundia.si |
BOSCH pomivalni stroj SMS6ZCW42E | €899.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Seadme paigaldus | Eraldiseisev |
| Toote suurus | Täissuurus (60 cm) |
| Paigaldamisvalmis | |
| Ukse värv | Valge |
| Juhtpaneeli värv | Must |
| Kontrolli tüüp | Puudutus |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Juhtme pikkus | 1,75 m |
| Sisselasketoru pikkus | 1,65 m |
| Väljalasketoru pikkus | 1,9 m |
| Ülemise korvi kõrgus reguleeritav | |
| Ülemise korvi reguleeritavad kõrgusastmed | 3 |
| Alumise korvi turvatõkis | |
| Restide materjal | Roostevaba teras |
| Toimimine | |
| Asetuste arv | 14 kohta |
| Pesuprogrammide arv | 8 |
| Müraemissiooni klass | B |
| Müratase | 44 dB |
| Nõudepesuprogrammid | Auto 45-65 °C, Eco 50 °C, Favorite, Intensive 70°C, Kiire 45 °C, Kiire 60 °C, Silent 50°C |
| Kuivatussüsteem | Tseoliit |
| Temperatuur (maksimaalne) | 70 °C |
| Tsükli kestus | 235 min |
| Viitstardi taimer | |
| Viitstart (maksimaalne) | 24 h |
| Sisse jäetud režiimi kestus | 2 min |
| AquaStop-funktsioon | |
| Väga kuiv | |
| AquaSensor-funktsioon | |
| Isepuhastuv | |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass | C |
| Energiatõhususe skaala | A-st G-ni |
| Energiakulu tsükli kohta | 0,83 kWh |
| Veekulu tsükli kohta | 9,5 l |
| Energiatarve 100 tsükli kohta | 75 kWh |
| Ühendatud koormus | 2400 W |
| AC-sisendpinge | 220 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Vool | 10 A |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 600 mm |
| Sügavus | 600 mm |
| Kõrgus | 845 mm |
| Kaal | 54,7 kg |
| Sügavus avatud uksega | 115,5 cm |
| Pakendi kaal | 57 kg |
| Ergonoomika | |
| Automaatne pesuaine doseerimine | |
| Reguleeritavad jalad | |
| Jalgade reguleerimine | 2 cm |
| Juhtrakenduste tugi | Bosch Home Connect |
| Jääkaja näidik | |
| Soolanäidik | |
| Loputusvahendi näidik | |
| Nutitelefoni kaughaldus | |
| WiFi kontroll | |