Tootja: Bosch
Mudel: SPH4EKX24E
EAN: 4242005430048
Bosch Serie 4 SPH4EKX24E. Seadme paigaldus: Täielikult sisseehitatud, Toote suurus: Kitsas (45 cm), Juhtpaneeli värv: Hall. Asetuste arv: 10 kohta, Müraemissiooni klass: B, Müratase: 44 dB. Jalgade reguleerimine: 6 cm. Energiatõhususe klass: D, Veekulu tsükli kohta: 8,9 l, Energiatarve 100 tsükli kohta: 59 kWh. Laius: 448 mm, Sügavus: 550 mm, Kõrgus: 815 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
nopirkt.lv |
Bosch Serie 4 SPH4EKX24E dishwasher Fully built-in 10 place settings D | €530.34 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Seadme paigaldus | Täielikult sisseehitatud |
| Toote suurus | Kitsas (45 cm) |
| Juhtpaneeli värv | Hall |
| Kontrolli tüüp | Nööbid |
| Sisseehitatud ekraan | Jah |
| Juhtme pikkus | 1,75 m |
| Sisselasketoru pikkus | 1,65 m |
| Väljalasketoru pikkus | 2,05 m |
| Ülemise korvi kõrgus reguleeritav | Jah |
| Ülemise korvi reguleeritavad kõrgusastmed | 3 |
| Söögiriistasahtli tüüp | Korv |
| Restide materjal | Roostevaba teras |
| Toimimine | |
| Asetuste arv | 10 kohta |
| Pesuprogrammide arv | 6 |
| Müraemissiooni klass | B |
| Müratase | 44 dB |
| Nõudepesuprogrammid | Auto 45-65 °C, Öko, Favorite, Intensiivne, Silent 50°C |
| Kuivatussüsteem | Soojusvaheti |
| Temperatuur (maksimaalne) | 60 °C |
| Tsükli kestus | 195 min |
| AquaStop-funktsioon | Jah |
| Ülevoolu kaitse | Jah |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass | D |
| Energiatõhususe skaala | A-st G-ni |
| Energiakulu tsükli kohta | 0,593 kWh |
| Veekulu tsükli kohta | 8,9 l |
| Energiatarve 100 tsükli kohta | 59 kWh |
| Ühendatud koormus | 2400 W |
| Võimsustarve (väljalülitatud) | 0,5 W |
| AC-sisendpinge | 220-240 V |
| AC-sisendsagedus | 50-60 Hz |
| Vool | 10 A |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 448 mm |
| Sügavus | 550 mm |
| Kõrgus | 815 mm |
| Kaal | 31,5 kg |
| Sügavus avatud uksega | 115 cm |
| Paigalduskoha laius | 45,8 cm |
| Paigalduskoha sügavus | 55 cm |
| Paigalduskoha kõrgus (max) | 87,5 cm |
| Pakendi kaal | 33 kg |
| Kohandatud paneeli kaal (min) | 2,5 kg |
| Kohandatud paneeli kaal (max) | 7,5 kg |
| Ergonoomika | |
| Uks avaneb automaatselt | Jah |
| Reguleeritavad jalad | Jah |
| Jalgade reguleerimine | 6 cm |
| Nutitelefoni kaughaldus | Jah |