Tootja: Bosch
Mudel: SMV25AX00E
EAN: 4242002957876
Bosch Serie 2 SMV25AX00E täisintegreeritav nõudepesumasin on mõeldud selleks, et muuta teie nõudepesukogemus tõhusaks ja vaevatuks. Sellel 12-nõudekohaga mahukal nõudepesumasinal on piisavalt ruumi kõigi teie nõude, pottide ja pannide jaoks.
Sellel elegantse ja kaasaegse disainiga nõudepesumasinl on stiilne must juhtpaneel, mis lisab teie köögile elegantsi. Täissuuruses mõõtmed (60 cm) tagavad seadme sujuva integreerimise köögimööbliga.
Varustatud mitme kasuliku funktsiooniga, on see nõudepesumasin projekteeritud tagama väljapaistva jõudluse. AquaSensor-funktsioon tagab optimaalse veekasutuse, tuvastades mustuse taseme ja reguleerides vee vastavalt sellele. Nõudepesumasin on varustatud ka klaasikaitse funktsiooniga, mis tagab õrnalt, kuid efektiivselt korraliku puhastamise teie õrnade klaasnõude jaoks.
Nõudepesumasina müraemissiooni tase on 48 dB, pakkudes vaikset puhastuskogemust. Viie pesuprogrammi hulka kuuluvad kiirpesu 60 minutiga, automaatprogramm, ökorežiim, intensiivne režiim ja eelpesu valik, võimaldades teil kohandada puhastusprotsessi vastavalt vajadustele.
Nõudepesumasina energiatõhususe klass F tagab minimaalse energiatarbimise. See tarbib iga tsükli kohta 11,7 liitrit vett ja ainult 1,02 kWh energiat, muutes selle keskkonnasõbralikuks valikuks.
Nõudepesumasina mõõtmed (598 mm laius, 550 mm sügavus ja 815 mm kõrgus) muudavad selle paigaldamise kööki lihtsaks. Reguleeritavad jalad, millel on 6 cm reguleerimisvahemik, võimaldavad lihtsat tasandamist ja sujuvat integreerimist köögimööbliga.
Selle nõudepesumasina kasutajasõbralikus disainis on ka mugavad funktsioonid nagu viitstart taimer, signaalhelisignaal, järelejäänud aja näitamine, soola- ja loputusvahendi indikaatorid ning automaatne pesuvahendi tuvastus. Reguleeritav ülemise korvi kõrgus ja sisseehitatud ekraan täiendavad selle ergonoomilist disaini.
Mis puutub toitevajadustesse, siis nõudepesumasinal on ühendatud koormus 2400 W ja see töötab pingevalikus 220-240 V ning sagedusel 50-60 Hz.
Kokkuvõttes on Bosch Serie 2 SMV25AX00E nõudepesumasin usaldusväärne ja tõhus valik teie nõudepesuvajadusteks. Tänu oma täiustatud funktsioonidele, suuremahulisele mahule ja elegantsele disainile on see väärtuslik lisand igasse kaasaegsesse kööki.
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Disain | |
| Seadme paigaldus | Täielikult sisseehitatud |
| Toote suurus | Täissuurus (60 cm) |
| Ukse värv | Ei ole kohaldatav |
| Juhtpaneeli värv | Must |
| Kontrolli tüüp | Nööbid |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Sisseehitatud veepehmendaja | |
| Juhtme pikkus | 1,75 m |
| Sisselasketoru pikkus | 1,65 m |
| Väljalasketoru pikkus | 1,9 m |
| Veenäidik | Külm |
| Ülemise korvi kõrgus reguleeritav | |
| Söögiriistasahtli tüüp | Korv |
| Restide materjal | Polüpropüleen/roostevaba teras |
| Toimimine | |
| Asetuste arv | 12 kohta |
| Pesuprogrammide arv | 5 |
| Müraemissiooni klass | C |
| Müratase | 48 dB |
| Nõudepesuprogrammid | 60min 65°C, Auto 45-65 °C, Öko, Intensiivne, Eelloputus |
| Tsükli kestus | 210 min |
| Viitstardi taimer | |
| Viitstart (maksimaalne) | 9 h |
| AquaSensor-funktsioon | |
| Klaasikaitse | |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass | F |
| Energiatõhususe skaala | A-st G-ni |
| Energiakulu tsükli kohta | 1,02 kWh |
| Veekulu tsükli kohta | 11,7 l |
| Energiatarve 100 tsükli kohta | 102 kWh |
| Ühendatud koormus | 2400 W |
| Võimsustarve (väljalülitatud) | 0,1 W |
| AC-sisendpinge | 220 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Vool | 10 A |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 598 mm |
| Sügavus | 550 mm |
| Kõrgus | 815 mm |
| Kaal | 31 kg |
| Sügavus avatud uksega | 115 cm |
| Paigalduskoha laius | 60 cm |
| Paigalduskoha sügavus | 55 cm |
| Paigalduskoha kõrgus | 87,5 cm |
| Pakendi kaal | 33 kg |
| Ergonoomika | |
| Doseerimise abivahend | |
| Automaatne pesuaine doseerimine | |
| Reguleeritavad jalad | |
| Jalgade reguleerimine | 6 cm |
| Jääkaja näidik | |
| Loputusvahendi näidik | |
| Sumisti | |
| Soolanäidik | |