Tootja: Lexmark
Mudel: 47C9920
EAN: 0734646717304
Lexmark XC4352. Printimistehnoloogia: Laser, Printimine: Värviline printimine, Maksimaalne resolutsioon: 1200 x 1200 DPI, Printimiskiirus (värviline, tavakvaliteet, A4/US Letter-formaat): 50 lk/min. Kopeerimine: Värviline kopeerimine. Skaneerimine: Värviskaneerimine. Faksimine: Värviline faksimine. Maksimaalne ISO A-seeria paberi suurus: A4. WiFi. Toote värv: Must, Valge
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
azerty.nl |
Lexmark XC4352 - Multifunctionele printer | €3520.25 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Printimine | |
| Printimistehnoloogia | Laser |
| Printimine | Värviline printimine |
| Maksimaalne resolutsioon | 1200 x 1200 DPI |
| Printimiskiirus (must-valge, tavakvaliteet, A4/US Letter-formaat) | 50 lk/min |
| Printimiskiirus (värviline, tavakvaliteet, A4/US Letter-formaat) | 50 lk/min |
| Aeg esimese leheküljeni (must, tavaline) | 5,6 s |
| Aeg esimese leheküljeni (värviline, tavaline) | 6,1 s |
| Faks | |
| Faksimine | Värviline faksimine |
| Modemi kiirus | 33,6 Kbit/s |
| Kopeerimine | |
| Kopeerimine | Värviline kopeerimine |
| Skaneerimine | |
| Skaneerimine | Värviskaneerimine |
| Skaneerimistüüp | Flatbed + ADF skanner |
| Paberikassett | |
| Maksimaalne ISO A-seeria paberi suurus | A4 |
| Paberisalve kandja tüübid | Envelopes, Executive |
| ISO A-seeria suurused (A0...A9) | A4, A5, A6 |
| ISO-standardile mittevastava prindimeediumi suurused | Legal, Letter |
| Ümbriku suurused | 7 3/4, 9, 10, B5, C5 |
| Sisendi ja väljundi võimsus | |
| Sisendvõimsus kokku | 650 lehte |
| Väljundvõimsus kokku | 300 lehte |
| Mitmeotstarbeline salv | |
| Mitmeotstarbelise salve maht | 100 lehte |
| Võrgustumine | |
| WiFi | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| WiFi-standardid | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| NFC-tehnoloogia | |
| Toimimine | |
| Sisemälu | 2048 MB |
| Maksimaalne sisemälu | 2048 MB |
| Disain | |
| Toote värv | Must, Valge |
| Turu positsiooneerimine | Töörühm |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 25,4 cm |
| Värviline tabloo | |
| Funktsioonid | |
| Maksimaalne käidutsükkel | 150000 lehekülge kuu kohta |
| Soovituslik käidutsükkel | 2000 - 20000 lehekülge kuu kohta |
| Printimisvärvid | Must, Tsüaan, Magenta, Kollane |
| Võimsus | |
| Energy Star tüüpiline energiatarbimine (TEC) | 0,69 kWh/nädalas |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 479 mm |
| Sügavus | 533 mm |
| Kõrgus | 621 mm |
| Kaal | 39,5 kg |
| Pesad & liidesed | |
| USB port | |
| USB-konnektor | USB Type-A / USB Type-B |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 10 - 32 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 8 - 80 protsenti |