Tootja: KYOCERA
Mudel: 1102YP3NLV
EAN: 0632983071090
KYOCERA TASKalfa 2554CI. Printimistehnoloogia: Laser, Printimine: Värviline printimine, Maksimaalne resolutsioon: 4800 x 1200 DPI, Printimiskiirus (värviline, tavakvaliteet, A4/US Letter-formaat): 25 lk/min. Kopeerimine: Värviline kopeerimine, Maksimaalne kopeerimisresolutsioon: 600 x 600 DPI. Skaneerimine: Värviskaneerimine, Optilise skaneerimise resolutsioon: 600 x 600 DPI. Dupleksfunktsioonid: Koopia, Print, Skaneerimine. Maksimaalne ISO A-seeria paberi suurus: A3. Otseprintimine. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
TASKalfa 2554Ci | €3499.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Printimine | |
| Printimistehnoloogia | Laser |
| Printimine | Värviline printimine |
| Kahepoolne printimine | |
| Maksimaalne resolutsioon | 4800 x 1200 DPI |
| Printimiskiirus (must-valge, tavakvaliteet, A4/US Letter-formaat) | 25 lk/min |
| Printimiskiirus (värviline, tavakvaliteet, A4/US Letter-formaat) | 25 lk/min |
| Printimiskiirus (must-valge, tavakvaliteet, A3) | 12 lk/min |
| Printimiskiirus (värviline, tavakvaliteet, A3) | 12 lk/min |
| Kahepoolse printimise kiirus (must, tavakvaliteet, A4/US Letter-formaat) | 24 lk/min |
| Kahepoolse printimise kiirus (värviline, tavakvaliteet, A4/US Letter-formaat) | 24 lk/min |
| Soojenemisaeg | 18 s |
| Aeg esimese leheküljeni (must, tavaline) | 7 s |
| Aeg esimese leheküljeni (värviline, tavaline) | 9,2 s |
| Turvaline printimine | |
| Kopeerimine | |
| Kopeerimine | Värviline kopeerimine |
| Kahepoolne kopeerimine | |
| Maksimaalne kopeerimisresolutsioon | 600 x 600 DPI |
| Maksimaalne kopeerimismaht | A3 |
| Kopeerimiskiirus (tavakvaliteet, must-valge, A4) | 25 koopiat/min |
| Kopeerimiskiirus (tavakvaliteet, värviline, A4) | 25 koopiat/min |
| Kopeerimiskiirus (must-valge, tavakvaliteet, A3) | 12 koopiat/min |
| Kopeerimiskiirus (värviline, tavakvaliteet, A3) | 12 koopiat/min |
| Aeg esimese koopiani (must, tavakvaliteet) | 7,4 s |
| Aeg esimese koopiani (värviline, tavakvaliteet) | 9,8 s |
| Maksimaalne koopiate arv | 9999 koopiat |
| Paljundaja suuruse muutmine | 25 - 400 protsenti |
| Mitme lehe kopeerimine ühele lehele | |
| N-in-1 copy funktsioon (N=) | 2, 4 |
| ID-kaardi kopeerimise funktsioon | |
| Arvutivaba kopeerimine | |
| Skaneerimine | |
| Skaneerimine | Värviskaneerimine |
| Kahepoolne skaneerimine | |
| Optilise skaneerimise resolutsioon | 600 x 600 DPI |
| Skaneerimistüüp | Flatbed + ADF skanner |
| Skaneerimise siht | E-post, FTP, Network folder, SMB, TWAIN, USB, WIA |
| Toetatud pildivormingud | JPEG, TIFF |
| Toetatud dokumendiformaadid | PDF, XPS |
| Hallskaala tasemed | 256 |
| Skaneerimisdraiverid | TWAIN, WIA |
| Paberikassett | |
| Maksimaalne ISO A-seeria paberi suurus | A3 |
| Maksimaalne printimissuurus | 305 x 1219 mm |
| Paberisalve kandja tüübid | Tavaline paber |
| ISO A-seeria suurused (A0...A9) | A3, A4 |
| Kohandatud meediumi pikkus | 148 - 1220 mm |
| Kohandatud meediumi laius | 98 - 320 mm |
| Paberisalve kandja kaal | 52 - 300 g/m² |
| Mitmeotstarbelise salve meedia kaal | 52 - 300 g/m² |
| Dupleksmeedia kaal | 60 - 256 g/m² |
| Sisendi ja väljundi võimsus | |
| Sisestussalvede koguarv | 2 |
| Sisendvõimsus kokku | 1150 lehte |
| Väljundvõimsus kokku | 500 lehte |
| Paberisalve 1 mahutavus | 500 lehte |
| Paberisalve 2 mahutavus | 500 lehte |
| Mitmeotstarbeline salv | |
| Mitmeotstarbelise salve maht | 150 lehte |
| Maksimaalne sisestusvõimsus | 7150 lehte |
| Maksimaalne väljundvõimsus | 5000 lehte |
| Toimimine | |
| Sisemälu | 4096 MB |
| Sisemine mälumaht | 32 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Sisseehitatud protsessor | |
| Protsessori perekond | ARM Cortex |
| Protsessori mudel | A53 |
| Protsessori sagedus | 1600 MHz |
| Protsessorituumad | 4 |
| Helirõhutase (trükkimisel) | 48 dB |
| Helirõhutase (kopeerimine) | 48 dB |
| Helirõhutase (ooterežiim) | 31,4 dB |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Turu positsiooneerimine | Ettevõtlus |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 25,6 cm |
| Puutetundlik ekraan | |
| Kontrolli tüüp | Puudutus |
| Värviline tabloo | |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100/1000Base-T(X) |
| NFC-tehnoloogia | |
| Toetatud võrguprotokollid (IPv6) | |
| Toetatud võrguprotokollid (IPv4) | |
| Mobiilse printimise tehnoloogia | Apple AirPrint, Kyocera Mobile Print, Mopria Print Service |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud mobiilsed operatsioonisüsteemid | Android, iOS |
| Võimsus | |
| Energiakulu (keskmiselt) | 450 W |
| Võimsustarve (printimisel) | 450 W |
| Võimsustarve (kopeerimisel) | 450 W |
| Voolutarbimine (ooterežiimil) | 40 W |
| Võimsustarve (unerežiim) | 0,5 W |
| AC-sisendpinge | 220 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Funktsioonid | |
| Dupleksfunktsioonid | Koopia, Print, Skaneerimine |
| Prindikassettide arv | 4 |
| Printimisvärvid | Must, Tsüaan, Magenta, Kollane |
| Lehe kirjelduse keeled | PCL 5c, PCL 6, PCL XL, PDF, PostScript 3, XPS |
| Printerifondid | Vöötkood, Bitmap, PCL |
| Varukassetid | TK-8365K, TK-8365C, TK-8365M, TK-8365Y |
| Pakendi sisu | |
| Kassetid kaasa arvatud | |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool |
| Pesad & liidesed | |
| Otseprintimine | |
| USB port | |
| USB 2.0 portide arv | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) portide arv | 1 |
| Valitav ühenduvus | Juhtmevaba LAN |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 602 mm |
| Sügavus | 665 mm |
| Kõrgus | 790 mm |
| Kaal | 90 kg |
| Muud funktsioonid | |
| Emulatsioonid | PCL6 (PCL5c/PCL-XL), KPDL3, PDF Direct Print, XPS Direct Print, OpenXPS |