Tootja: KYOCERA
Mudel: 1102MY3NL1
EAN: 0632983026960
KYOCERA FS -C8525MFP. Printimistehnoloogia: Laser, Printimine: Värviline printimine, Maksimaalne resolutsioon: 600 x 600 DPI, Printimiskiirus (värviline, tavakvaliteet, A4/US Letter-formaat): 25 lk/min. Kopeerimine: Värviline kopeerimine. Skaneerimine: Värviskaneerimine, Optilise skaneerimise resolutsioon: 600 x 600 DPI. Faksimine: Mono faksimine. Maksimaalne ISO A-seeria paberi suurus: A3. Otseprintimine
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
KYOCERA FS-C8525MFP | €4303.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Printimine | |
| Printimistehnoloogia | Laser |
| Printimine | Värviline printimine |
| Maksimaalne resolutsioon | 600 x 600 DPI |
| Printimiskiirus (must-valge, tavakvaliteet, A4/US Letter-formaat) | 25 lk/min |
| Printimiskiirus (värviline, tavakvaliteet, A4/US Letter-formaat) | 25 lk/min |
| Printimiskiirus (must-valge, tavakvaliteet, A3) | 13 lk/min |
| Printimiskiirus (värviline, tavakvaliteet, A3) | 13 lk/min |
| Soojenemisaeg | 45 s |
| Aeg esimese leheküljeni (must, tavaline) | 10 s |
| Aeg esimese leheküljeni (värviline, tavaline) | 12 s |
| Faks | |
| Faksimine | Mono faksimine |
| Faksiedastamise kiirus | 3 s/lk |
| Modemi kiirus | 33,6 Kbit/s |
| Faksi kodeerimismeetodid | JBIG, MH, MMR, MR |
| Kopeerimine | |
| Kopeerimine | Värviline kopeerimine |
| Kahepoolne kopeerimine | |
| Aeg esimese koopiani (must, tavakvaliteet) | 11,7 s |
| Aeg esimese koopiani (värviline, tavakvaliteet) | 13,6 s |
| Maksimaalne koopiate arv | 999 koopiat |
| Paljundaja suuruse muutmine | 25 - 400 protsenti |
| N-in-1 copy funktsioon (N=) | 2, 4 |
| Skaneerimine | |
| Skaneerimine | Värviskaneerimine |
| Kahepoolne skaneerimine | |
| Optilise skaneerimise resolutsioon | 600 x 600 DPI |
| Maksimaalne skaneerimisala | A3 (297 x 420) mm |
| Skaneerimise siht | E-post, FTP, USB |
| Skaneerimiskiirus (must-valge) | 40 tolli/min |
| Skaneerimiskiirus (värviline) | 40 tolli/min |
| Toetatud pildivormingud | JPG, TIF |
| Hallskaala tasemed | 256 |
| Paberikassett | |
| Maksimaalne ISO A-seeria paberi suurus | A3 |
| Maksimaalne printimissuurus | 297 x 420 mm |
| Paberisalve kandja tüübid | Tavaline paber |
| ISO A-seeria suurused (A0...A9) | A3, A4, A5, A6 |
| ISO B-seeria suurused (B0...B9) | B5 |
| ISO-standardile mittevastava prindimeediumi suurused | Foolio |
| Kohandatud meediumi laius | 98 - 297 mm |
| Kohandatud meediumi pikkus | 148 - 432 mm |
| Paberisalve kandja kaal | 60 - 256 g/m² |
| Sisendi ja väljundi võimsus | |
| Sisendvõimsus kokku | 600 lehte |
| Väljundvõimsus kokku | 280 lehte |
| Mitmeotstarbeline salv | |
| Mitmeotstarbelise salve maht | 100 lehte |
| Paberi sisestamine | Kassett, Paberisahtel |
| Maksimaalne sisestusvõimsus | 1600 lehte |
| Võrgustumine | |
| WiFi | |
| Ethernet LAN | |
| Toimimine | |
| Sisemälu | 1536 MB |
| Maksimaalne sisemälu | 2048 MB |
| Protsessori perekond | PowerPC |
| Protsessori sagedus | 800 MHz |
| Helirõhutase (trükkimisel) | 49 dB |
| Helirõhutase (kopeerimine) | 49 dB |
| Disain | |
| Turu positsiooneerimine | Ettevõtlus |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Ekraan | LCD |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | |
| Pesad & liidesed | |
| Standardliidesed | Ethernet, USB 2.0 |
| Otseprintimine | |
| USB port | |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| Võimsus | |
| Energiakulu (keskmiselt) | 597 W |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 125 W |
| Võimsustarve (väljalülitatud) | 0,9 W |
| AC-sisendpinge | 220 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Funktsioonid | |
| Digitaalne saatja | |
| Lehe kirjelduse keeled | Microsoft XPS, PCL 5c, PCL 6, PCL XL, PostScript 3 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 590 mm |
| Sügavus | 590 mm |
| Kõrgus | 748 mm |
| Kaal | 80 kg |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | ENERGY STAR |
| Muud funktsioonid | |
| Kõik-ühes-funktsioonid | Koopia, Faks, Print, Skaneerimine |
| Skaneerimisfaili formaadid | JPG, PDF, TIFF, XPS |
| Colour all-in-one functions | Copy, Print, Scan |
| Pakendi sisu | |
| Draiverid kaasa arvatud | |